Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Írnátok történeteket rossz...

Írnátok történeteket rossz főnökökről, akik lenézték az alkalmazottaikat?

Figyelt kérdés
Miért volt rossz főnök? Mi volt a szituáció?
2020. jún. 22. 01:13
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Székesfehérváron, alkalmi kiskönyvvel melóztam egy műanyag feldolgozónál, igazi rabszolga telep volt...

Egy 40 körüli nő, panaszkodott, hogy rosszul van, a mosdóba, úgy kellett kéreckedni, mint a kisiskolában, a főnök pedig nem engedte ki, mert sürgős a munka... látszott a dolgozókon, hogy félnek a főnöktől...

Aztán a nő fehéredett, sápadt, sírt, de dolgozott... egészen haláláig, mikor is összeesett... próbálták újraéleszteni, de semmi... kijöttek rendőrök, mentők... közölték, hogy valami kegyeleti okokból 2 órát ott kell hagyni... erre művezető jött nagy pofával, hogy akkor ő már úgysem zavar senkit, irány dolgozni... oda mellé...

Hát én elküldtem a bús picsába, aztán hazasétáltam, oda nem is mentem többet... ez 2006ban történt

2020. jún. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!