Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mitől lehet rossz kedvem?

Mitől lehet rossz kedvem?

Figyelt kérdés

Szóval az elmúlt hetekben nem igazán vagyok jól lelkileg és próbálok tenni ellene, szoktam barátokkal találkozni, több hobbim is van de az elmúlt időszakban gyakran érzem magam rosszul és nem tudok mivel életkedvet adni magamnak.

Nem élek gondtalan életet, vannak problémáim, mint minden embernek de semmi sem változott, ami olyan nagy kihatással lenne rám. Máskor is volt rossz kedvem, de ennyire nem.


Ha valakinek van valami ötlete, hogy mi lehet a "gond", vagy esetleg tudna segíteni, hogy mivel legyen jobb kedvem, akkor kérem ossza meg velem, előre is köszönöm a segítséget.


Ui.: Nem gondoltam volna, hogy ez ideáig folyamodik, hogy itt kérek segítséget, tehát ebből remélem érthetödő, okkal vagyok itt, megköszönném ha nem olyan emberek írnának akik csak még jobban rontanak ezen.


2020. jún. 6. 21:54
 1/2 anonim válasza:
100%
Én is voltam már így, hogy huzamosabb ideig rossz kedvem volt és nem tudtam mitől. Aztán mindig utólag döbbentem rá hogy az alatt az idő alatt amíg magam alatt voltam mindig hiányzott valami az életemből. Csak tudat alatt próbáltam elnyomni és nem foglalkozni vele. Olyasmire gondolok ami előtte megvolt ( pl barát, egy társaság stb..) amitől előtte boldog voltam. Egyszer csak megszünt de nem is foglalkoztam vele, viszont a lelkembe űrt hagyott
2020. jún. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én el mentem sofőrnek,hasonló érzéseim voltak, igaz nekem nem voltak barátaim és nagyon hobbim sem, mikor otthon vagyok hálát adok az égieknek a meleg ételért,meleg fürdővízért, tiszta fürdőszobáért, pihe puha ágyért,ki használom minden egyess szabad percemet például kirándulok,relaxálok,nővérem babájával vagyok,olyat csinálok amihez kedvem van,mostmár tudom milyen jó dolgom volt mikor még gyerek voltam és megtehettem volna akármit mondjuk 22 éves vagyok szóval ki tudja? Mást is csinálhatok,mert ez a meló könnyűnek tűnik de nem az,na mindegy is a lényeg az az hogy lehet hogy bele untál az életbe, esetleg nyári depresziód van,esetleg menj el az orvoshoz.
2020. jún. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!