Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nők, nektek bejön Elon Musk?

Nők, nektek bejön Elon Musk?

Figyelt kérdés
Nekem egyre jobban, és fogalmam sincs miért, mert nem mondanám jó pasinak :D De valamiért nagyon szimpatikus és bejön mint férfi. Talán azért mert okos, nem tudom, lehet imponál, hogy rettentő intelligens.
2020. jún. 18. 09:10
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

10

Ez olyan mintha csak irigykednél.

2020. jún. 18. 17:42
 12/13 anonim ***** válasza:
37%

#11 Irigykedek néhány emberre valamilyen szinten, de arra nem, aki mások intelligenciáját használja fel a saját "brandje" építéséhez.


Ha nem látod, hogy milyen gáz az, hogy neki tulajdonítanak találmányokat amiknek a létrehozásáért más emberek felelősek, akkor szerintem nagyon mélyen van a nyelved a elon fenekében. Nem minden a karizma és hírnév. Minden, ami elonhoz köthető, visszavezethető az igazi zsenikre, akiktől megvette a tulajdonjogot,es minden amin most "dolgozik" szintén csak névleg köthető hozzá.


Személy szerint nem igazán van bajom azzal, ha pofátlanul gazdag emberekért rajonganak mások, azzal meg pláne nincs bajom, ha intelligens emberekért. Az viszont zavar, amikor a gazdag a pénze segítségével többnek (jelen esetben intelligensebbnek) akarja láttatni magát, a birkák meg be is veszik. És miért ne zavarna? Ha valaki személyi kultusz érdemel, az martin eberhard és marc tarpenning, nem pedig a bányatulajdonosok gyereke.


De ja... A kritika csak irigység.

2020. jún. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

3: ő nekem is nagyon! Másoknak meg fura. Pedig szerintem ő kifejezetten jó pasi.

Musk szimpatikus, de nem mondanám jó pasinak.

2020. jún. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!