Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vannak fura alakok a...

Miért vannak fura alakok a Duna parton, Újpesten?

Figyelt kérdés
Nem rég költöztem ide, és ma le vittem sétálni a kutyát oda, de mintha a hajléktalanoknak, melegeknek meg idiótáknak a gyűjtőhelye lenne. (Nincs bajom a melegekkel, félreértés ne essék, csak azokkal akik ott önkielégítettek/szexeltek kb.)
2020. ápr. 17. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
70%

Hát ez az.

Én is azt hittem, hogy majd milyen tuti lesz, ehhez képest tele volt homárokkal meg mindenféle deviáns egyeddel.

Kössz, nem.

2020. ápr. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Régen a Tímár utcánál ahogy lemesz a partra ott volt a nudi. A tisztáson belül a meleg rész, a Duna parton meg a hetero rész. Kb. 5 éve hogy nem járok már nudizni. Elég sokat láttam hogy szexelnek ott, volt még anno többes szex is. Reggel vagy délelőtt menjél kutyát sétáltatni akkor még vagy nincsenek ott, vagy nagyon kevesen. Délután és különösen este már sokan vannak!
2020. ápr. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2-kor mentem le,azért akkor még korán van ahhoz, hogy ott játsszanak magukkal és egymással...pláne, hogy gyerekek is vannak ott. Ők mind hajléktalanok, vagy csak odajárnak bizonyos dolgokért?
2020. ápr. 17. 19:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!