Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek mennyire örülnek...

Az emberek mennyire örülnek az ilyen "hogy vagy", "milyen volt a hétvégéd" típusú kérdéseknek?

Figyelt kérdés

Én egyáltalán nem várom el hogy tőlem ilyeneket kérdezzenek, s arra sem hogy elmondjam bárkinek is mi van velem. Lehet csak én vagyok ilyen. Volt már aki azt mondta túl érzéketlen vagyok.


Hogy látjátok? F/30


2020. jan. 31. 12:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem várom el. Mondjuk nálam van egy kis szégyenérzet, mert mostanában nagyon unalmas az etem, mármint mindig ugyanaut tudnám váladzolni. 29/l
2020. jan. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyűlölöm! Főleg hétfőn reggel, hogy "na letelt a hétvége?" Nem b**eg!! Nem telt le! -.-"
2020. jan. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én megszoktam kérdezni az emberektől hogy hogy vannak, de nem nagyon mesélnek semmit soha. Múltkor úgy köszöntem el valakitől hogy vigyázz magadra és egyből az volt a válasz, hogy "hol vigyázzak, úgyse megyek sehova" :D


Ilyenkor azért elgondolkodik az ember hogy minek is érdeklődik mások iránt...

2020. jan. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel tudom, hogy valoban nem erdekli azt, aki kerdezo, csak formalitasbol teszi, ezert sokszor nem orulok neki.
2020. jan. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem örülnék neki, mert annyira bizalmas kapcsolatom azért nincs a kollégákkal, hogy ilyeneket megvitassunk, viszont nem zavar attól függetlenül, mert ezek mögött azt kell látni, hogy próbál kommunikálni velünk a másik. Jobb híján ezek is kialakíthatnak témákat, közelebbi viszonyt.
2020. jan. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kérdés tartalmának örülök hanem a kérdés miértjének, miszerint vannak akiket érdekel, hogy telnek a mindennapjaim.
2020. jan. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Kontextustol függ.
2020. jan. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Munkahelyemen túl fiatal vagyok a többiekhez képest. Személy szerint nem teszek fel ilyen kérdéseket nekik, mert furán hatna tőlem, de ha tőlem megkérdezik készségesen válaszolok rájuk, jó témák bontakozhatnak ki.
2020. jan. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem az a halálom,mikor ugyanaz a személy majdnem minden nap megkérdezi tőlem,hogy hogy vagyok... Mintha egyik napról a másikra olyan egetverő változásról beszélhetnék.

A másik halálom az a Mi újság veled? kérdés. Sokszor üvelteni tudnám,hogy a nagy SEMMI...

2020. jan. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Utálom, nem várom el, nem kérdezem a másét sem, mert ez egy sablonos dolog, és úgyis csak én éreztem át azt a hétvégét, hogy milyen is volt valójában.
2020. jan. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!