Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Genya piszkálódó kérdéseknek...

Genya piszkálódó kérdéseknek beszólásoknak mik a kezelési módjai?

Figyelt kérdés
Több féle is érdekelne ne csak egyet írjatok lécci.
2015. dec. 20. 05:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Nincs más módja, csak ha "úgy csinálsz", mintha meg sem hallottad volna!

Mindaddig, amíg azt érzékelik, azt látják-hallják, hogy bármi módon is reagáltál rá, addig csinálják, mert tudják, bárhogyan is válaszolsz, de valójában idegesít...

2015. dec. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Esetleg, ha van a tudástáradban valami amivel a porig alázhatod a másikat, akkor használd és egy hülyével kevesebb lesz aki beszól. :D
2015. dec. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Először is tudd, hogy nem személyes a dolog. Nem veled van a bajuk, hanem önmagukkal. Megoldása több féle lehet, kollégával máshogy kell, mint mondjuk egy "kedves" rokonnal akit el tudsz kerülni a jövőben.
2015. dec. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Olyan vissza szólások érdekelnek amikell el lehet venni a a kedvüket.


Hagyatok a nem konfrontív észre se veszem maszlagokkal. Vannak olyan megoldások is amik le olvasszák a másik fejéről az önelégültvigyort vagy az épp elégtelen kritikus szándékot.


Az ilyenek mögött rejlő stratégiák érdekelnek.

Mintha egy játéként fognád fel érted?

Ez a modern kor.


Vannak ismeretek, mélyebb elemzésre is képesek vagytok vagy csak át sütni a bambaságot a billentyűn keresztül?

2015. dec. 20. 17:28
 5/8 anonim ***** válasza:

1. Állits egy baltát a fejébe. Többet nem fog beszólni.

2. Törd le az egyik ujját, aztán szúrd ki vele a szemgolyóját.

2015. dec. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ez nem jó válasz miből gondolod hogy ezzel kezeled? Valami frapáns válaszra gondoltam. Amitől ki húzod picit a felettesénből. Már ha érted mire gondolok. A genya kérdés célja hogy le vigye az értékedet. Szerinted a baltásmódszert el tudod adni az embereknek?

Az a lényeg hogy megnyerően hangozzon ne leverően! Írhatnál nekem gondolatserkentőbb dolgokat a témáról meg kész megoldásokat. Már ha tudsz.

2015. dec. 27. 11:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudok, nem vagyok szájhős.
2015. dec. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"Nem tudok, nem vagyok szájhős."

Nocsak elég fúrcsa hogy eddig úgy adtad elő magad mint aki tud is valamit.

2015. dec. 31. 23:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!