Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti nem unjátok ezt a Norbis...

Ti nem unjátok ezt a Norbis témát?

Figyelt kérdés
Pár napja mindenhol szinte csak erről van szó meg olvasható facebookon és hírcsatornákon. Elérte amit akart. Ha bárki tanult marketinget azt tudja hogy a negatív reklám és a szavak is reklám és megint róla beszélnek meg fogják venni a termékeit. Annyira borzalmasak az emberi tudatlanságok és főként a Magyarok között.
2020. jan. 23. 12:24
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
89%

10.

Én is láttam a videót, nem is értem, azon miért nem háborogtak, pedig tényleg bicskanyitogató. Zsíros hajú, pattanásos nők vs. Réka a miniszoknyás, magasarkúban toporgó szuperfeleség. Én fogytam a terhességem alatt, de a császár után nem tudtam volna hajat mosni és szárítani 2 nap után, mert nagyon fájt a vágás és nem tudtam volna hajolgatni. Pedig én hamar felkeltem és tettem, vettem, hogy mihamarabb felépüljek. Mondjuk sokat elárul a videó, hogy emlékszik Réka ruhájára, de megkérdezi tőle, hogy 2003-ban született e a lánya.

2020. jan. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
67%
Majd lecseng mint az összes többi.
2020. jan. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Lol, Norbika helyében nem szidnék más nőket, mikor a saját felesége egy lófejű, kapafogú, koxolt, agyongyúrt, gumicsöcsű, iszonyú buta 3,14csa. És ez bizony 12 centis cipellőben meg szoknyácskában sem fog változni.
2020. jan. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
23%
Orbán is mondott már ki hasonlókat még sem támadja a nép. De érdekes..
2020. jan. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
62%
Pont elérte a célját, hogy mindenki róla beszél és az internet tele van vele. Szerintem pontosan tudta, hogy ezt fogja kiáltani, ezért mondta... Nem értem miért haborodnak fel ennyire rajta az emberek, miért nem engedik el a fülük mellett. Mintha mindenki erre várt volna, hogy lehessen kommentben támadni valakit a véleményéért. Bár én nem vagyok a célcsoport, de ha az lennék, akkor csendben elengedném a fülem mellett az ilyen véleményt, nem kommentelnék, okoskodnék a témában.
2020. jan. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem annyi elég is lenne, hogy nem veszik többet a termékeit, nem támogatják őt a pénzükkel... A komment én gyalázástól nem fogja rosszul érezni magát, mert megszokta már, hogy sokan támadják. Szerintem el sem nagyon olvassa őket , csak a felháborodott kommentelők hiszik, hogy ezzel majd jól visszavágnak.
2020. jan. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
84%

Norbinak van egy véleménye. Joga van hozzá, hogy kimondja. Magát is minősíti, viszont foglalkozni nem kötelező vele.

Én kissé ostobának tartom azokat is, akik ennyire ugranak erre.

Én mellesleg nem hallottam, mit mondott, csak sejtem, viszont az nagyon unalmas, hogy már a csapból is ez folyik, pedig vannak ennél komolyabb bajok is az országban.

2020. jan. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
69%
11: Igen, ezt én is megtapasztaltam. Tudtam én is, hogy nem a legszebb a hajam, de egy vágással a hason én se tudtam a kórházban hajat mosni. Nem is tudtam annyira hátrahajolni, meg nem is lehettem annyi ideig víz alatt. Otthon mostam nyugisabb körülmények között. Akkor se volt egyszerű.
2020. jan. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
78%
De.
2020. jan. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
0%
De. És mekkora mázli, hogy feltetted a kétezredik "norbiskérdést" az oldalon.
2020. jan. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!