Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti nem unjátok ezt a Norbis...

Ti nem unjátok ezt a Norbis témát?

Figyelt kérdés
Pár napja mindenhol szinte csak erről van szó meg olvasható facebookon és hírcsatornákon. Elérte amit akart. Ha bárki tanult marketinget azt tudja hogy a negatív reklám és a szavak is reklám és megint róla beszélnek meg fogják venni a termékeit. Annyira borzalmasak az emberi tudatlanságok és főként a Magyarok között.
2020. jan. 23. 12:24
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
56%

Ha valamit, ezt érdemes meghallgatni a témával kapcs.


[link]

2020. jan. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Jó nekem mert még mindig nem tudom mit mondott és nem is érdekel. Hülyeségekkel nem foglalkozom.

A negatív reklámról meg annyit hogy max. rövidtávon előnyös, aztán viszont a brand összemosódik a vele kapcsolatos botránnyal az emberek emlékezetében ami visszaüthet.

2020. jan. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
91%
Nem is az, hogy unom, de nem fér a fejembe, hogy miért lepődött meg mindenki. Ez az ember már ezelőtt is köpött ki magából hasonló gondolatokat, de most valamiért ledöbbent az egész ország. Nem értem, miért...
2020. jan. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
92%

De qrva unalmas, ugyhogy nem orulok hogy itt is elojon.

Azt meg valamiert meg mindig sokan hiszik hogy a negativ reklam is hasznos. Tonkremegy a brand PR erteke, befektetok/hirdetok/uzletfelek elriadnak az uzlettol, versenytarsaknak nagyobb tamadasi felulet stb. Ez esetben pont a celpiac is meg lett sertve, hidd el nem fog ebbol anyagilag profitalni norbi.

2020. jan. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
88%
Én sem eddig, sem ezután nem veszem a termékeit, és szerintem hosszú távon öngólt lőtt, a véleményem megvan a hülyeségeiről, nem ez volt az első. Jót szórakozok azon, hogy egyre több oldalról visszatámadtak, pedagógusok, orvosok, sportolók, ami talán elgondolkodtatja azokat az eddigi vásárlóit, akiknek van eszük.
2020. jan. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
38%

Nem unom, mert nem foglalkozom vele. Egyszer elolvastam pár hírt, azóta az ezzel foglalkozó hírekre nem kattintok rá :)


Egyébként meg mi ebben a tudatlanság? Az meg, hogy beszélnek rólad, nem biztos, hogy azt jelenti, hogy meg is veszik a termékeidet. Biztos a fanatikusok nem ábrándultak ki belőle. De nem ettől fognak az új vevők kedvet kapni.

És mielőtt szidsz másokat, nézz magadba, a fogalmazásod és helyesírásod hagy kivetni valót maga után. Így semmi jogod, hogy másokat lenézz.

2020. jan. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
60%
Te is rohadt sok marketinget tanulhattál, ha szerinted az előnyös egy cégnek, hogy a célcsoportjukat támadják undorító stílusban. Célcsoportjuk ugyebár a kövér emberek, akik csakis az ő csodaszereikkel tud(ná)nak lefogyni...
2020. jan. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
76%
Nem hat meg , privat ktitikát fogalmazott meg erre ugrott a tömeg . A pletykalapok gagyi tvk is ebből hozzák a hasznot , műbalhé mert a kommenteken kívül semmi nem történik .
2020. jan. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
70%

#7

Évek óta ilyen stílusban nyilatkozik, mégis pörög a biznisz.

Akkor annyira nem lehet rossz stratégia.

2020. jan. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
89%

Az egyik hírnél ott volt egy korábbi videója is. Az szerintem durvább volt. Hogy milyen gáz, hogy a kismamám hálóingben vannak a kórházban, zsíros a hajuk. Míg Réka miniszoknyában és 12 cm sarkú cipőben volt :D

Számomra ez durvább, mert ott tényleg az éppen szült (ki tudja, hogyan, min mentek át) nőket alázta.

A mostani szerintem hülyeség, bárki lehet kövér, férfiak is, meg olyan nők is, akik nem szültek, úgyhogy az alapfeltevése is baromság, hogy szülés miatt vannak kövérek.

2020. jan. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!