Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azért kerülhetünk bajba, ha...

Azért kerülhetünk bajba, ha suliba melegszendvics sütőt viszünk?

Figyelt kérdés
Egyik osztálytársammal ma vittünk melegszendvics sütőt (a lecsukhatót) és azzal sütögettünk. Az egyik tanár mondta, hogy milyen jó ötlet, meg hangulatos, a másik meg mondta, hogy veszélyes, és ki is rughatnak érte. Nem kérdeztük meg mástól. Holnap megint vinnénk. Szerintetek baj, vagy okes vinni? 11.esek vagyunk.

2020. jan. 22. 14:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem tényleg lehet belőle baj, bár az igazgatótól függ. 10-es vagyok, idén nekünk a vízforralót sem engedték, mondván hogy engedély kell ahhoz hogy elektromos dolgot használjunk a suliban. Hogy oda ne rohanjak, teát mertünk főzni. Szerintem is faxság de hát ez van.
2020. jan. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem azért nem engedélyezik, mert nekik milyen jó, ha ti nem isztok teát, hanem mert ha ne adj isten mégis valami baleset történik, és azt egy nem engedélyezett elektronikus eszköz okozza, azért az iskolát teszik felelőssé. Nyilván baromságnak hangzik, hogy előírások szablyák meg, hogy lehet-e teátok, vagy a mi esetünkben meleg ételünk, de ez van.
2020. jan. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
szabják* jesszus, beleőrültem a vizsgaidőszakba, bocs
2020. jan. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekünk van az osztályteremben mikro, tv és télen volt már vízforraló is (most nincs, de nem azért, mert baj volt belőle). A mikrót az oszi hozta, a tv meg a sulié szóval nem hiszem, hogy gond. Mondjuk ez egy debreceni gimi, máshol nem tudom milyen a házirend.
2020. jan. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nálunk én vittem a gyerekem osztályába fénymásolót, és a tanáriba egy hűtő szekrényt, mert a sulinak nem volt rá pénze, a mikrót, kávéfőző is úgy hozta valaki a tanáriba, szerintem örülnének szendvicssütőnek is.
2020. jan. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nálunk kigyulladt a karácsonyi dísz, amit az ofö hozott, és beleégett a konnektorba.

Amúgy a végén nekünk is volt vízforrqlónk (a történtek ellenére) de pl az egyetemen a koliszbába nem szabadott hő fejlesztő eszközt tartani (a hajsütő volt az egyetlen megtűrt)

2020. febr. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!