Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azért kerülhetünk bajba, ha...

Azért kerülhetünk bajba, ha suliba melegszendvics sütőt viszünk?

Figyelt kérdés
Egyik osztálytársammal ma vittünk melegszendvics sütőt (a lecsukhatót) és azzal sütögettünk. Az egyik tanár mondta, hogy milyen jó ötlet, meg hangulatos, a másik meg mondta, hogy veszélyes, és ki is rughatnak érte. Nem kérdeztük meg mástól. Holnap megint vinnénk. Szerintetek baj, vagy okes vinni? 11.esek vagyunk.

2020. jan. 22. 14:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Annyira veszélyes a konnektorba dugni, mint bármi mást. A kulcs az, hogy ne maradjon felügyelet nélkül egy melegedő eszköz, meg gyúlékony dolgokkal körbepakolva. Itt amibe legfeljebb bele lehet szólni, hogy az osztályteremből ne legyen konyha, hiszen azon kívül hogy jó a meleg étel, jó büdöset is csinál, ami másokat zavarhat.
2020. jan. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem egyből bográcsot? Eszem megáll. Kizárt, hogy üzemeltethetsz ott ilyesmit.
2020. jan. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

"ilyesmit"?

Miért, mesélj, mennyire veszélyes egy nyamvadt melegszendvicssütő? 11. osztályról van szó, 17-18 éves emberekről. Ennyi idősen már a rendes sütőt is bőven használtam.

2020. jan. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Ja, aztán majd jön a mikró meg a grill meg a satöbbi. Az iskolába ezek NEM valók!
2020. jan. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

#3:

Figyu, ha én a középsulimba ilyet bevittem volna, olyan szaktanárit kaptam volna, hogy csak füstölt volna az ellenőrző. Aki sütögetni akar, az csinálja otthon, az iskola nem erre való. Vágod?

2020. jan. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A szaktanári csak bohóckodás, nem különösebben veszik sehol figyelembe. Én anno sportot űztem a begyűjtésükből, mégis egyetemet végeztem, dolgozom és van kapcsolatom.
2020. jan. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelentenek a beírások, nem alkalmas büntetésre és visszatartó ereje sincs, mégis úgy félnek tőle a diákok, mintha az valami komoly dolog lenne. Egyedül a magatartás jegyet befolyásolja, aminek szintén semmihez nincs köze.
2020. jan. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

5:

Akkor mire való? Munkahelyen is eszünk, van olyan munkahely, ahol szendvicssütő is van. Az valóban felvet kérdéseket, hogy ugye behoznak egy nagy teljesítményű fogyasztót, ha valami baj van, kinek a felelőssége, ezért előírhatja az intézmény, hogy ilyet ne vigyenek be, ezt még meg is lehet érteni. De ez a nem arra való annyira begyöpösödött boomer érv...

2020. jan. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Az van, hogy a mindenféle tűzvédelmi szabályozások miatt tök bonyolult az ilyen dolgokat engedélyezni az iskolákban. Nálunk most már lassan fél éve megy a harc, hogy újra legyen valahol mikró, mert a régi teakonyhát felújítják, a menza meg megszűnt, és állítólag azért nincs még mindig, mert a tűzvédelmisek szerint nem mindegy hova teszik. És ez egyetem, nem középiskola. Nem ismerem a pontos szabályozásokat, de annál biztos, hogy szigorúbbak, mint hopp gondoltam egyet, viszek ma magammal melegszendvicssütőt.
2020. jan. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
iskolától függ
2020. jan. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!