Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megtenné a pizzafutár, ha ezt...

Megtenné a pizzafutár, ha ezt kérném tőle?

Figyelt kérdés

Manapság senkiben se lehet bízni. Nem szívesen nyitok ajtót idegeneknek, mert ki tudja milyen ember. Lehet leüt aztán elrabol, és vese nélkül ébredek egy szobában, vagy csak kifigyeli az előszobámat és a betörést tervezgeti a barátaival. 23 éves lány vagyok és egyedül élek, félek na... Szóval azt szeretném, hogy mi lenne ha ajtón keresztül megkérném a futárt, hogy tegye le az ajtó elé a kaját/pizzát és én a levélbedobón keresztül kiadom a pénzt. Majd ha elment, behozom a kaját. Ezt megtenné? És persze az ablakból nézném, hogy tényleg elment-e és beszállt az autójába. Nehogy az legyen, hogy az ajtó mellett vár, hogy kinyúljak a pizzáért. Ez mennyire furcsa kérés? Megteszi, ha erre kérem? Én csak így lennék nyugodt.

L/23


2019. nov. 16. 10:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ne is te szólj ki, hanem a Reszkessetek Betörők filmet tekerd a pizzaátvevős részhez “tízig számolok, hogy elvidd azt az ocsmány, sárga, halszagú pofádat/tartsd meg az aprót, te mocskos állat!” és azt játszd le neki. Vagy már eleve innen jött az ötlet..?
2019. nov. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
#10 Egy kis üzletben dolgozom, kézműves szappanokat árulunk, babákat, kézműves ékszereket. Nagyon szeretem, egy álom hely. De az utóbbi időben azon gondolkodom, mi lenne ha egyszer az egyik vásárló egy gépfegyvert rántana elő. Elképzelem a szitut, hogy bejön az ajtót, köszön, fekete bőrkabátban van, és akkor előrántja a fegyverét és lelő vele. Régen nem volt ilyen, simán rendeltem kaját. Egy fél éve van ez kb, mióta hazajöttem. Néha úgy érzem elvesztem a realitásomat, és nem tudom mi a képzelet és mi valós.
2019. nov. 16. 11:48
 13/19 anonim ***** válasza:
94%

Amerikában jogos lenne a félelmed, de itthon alaptalan ilyenek miatt aggódnod. Itt nem tud az ember bármelyik sarki ABC-ben fegyvert venni, a fegyvertartási engedélyt sem adják ki bármelyik elmebetegnek. Itthon nagyobb esélyed van, hogy egy családtagod vagy ismerősöd támad rád, minthogy szervkereskedelem áldozata leszel.

Ha annyira félsz, akkor mondd meg a futárnak, hogy hívjon fel, ha az épület előtt van, és kimész átvenni a pizzát.

2019. nov. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem trollkodás, akkor sürgősen kezeltesd magad, mert jelenleg te nagyobb veszélyt jelentesz a társadalomra mint ők rád.
2019. nov. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
19%
Én hálás lennék ha valaki megölne engem. De erre nagyon kicsi esély van.
2019. nov. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
91%
De amúgy te hogy mész ki az utcára vagy bárhova? Ennyi erövel bemegy valami állat a munkahelyedre, leüt puszta kézzel. Aztán már visznek is ki külföldre prostinak, vagy eladnak szervkereskedöknek. Ennyi erövel.
2019. nov. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Hát a kihalt helyeket kerülöm is. Vagy ha lelassít mellettem egy autó, akkor inkább elfutok. Egyébként tömegközlekedést használok, mert muszáj eljutnom a munkahelyemre. Bár a metrónál jó messze állok a perontól, egészen a falig, és csak akkor megyek oda ha már beállt a kocsi, nehogy hátulról valaki belelökjön a sínekre. De egyébként ugyanúgy élek mint bárki más. Annyi, hogy barátom még nem volt, mert valahogy egyik fiúba se tudtam bízni, akivel ismerkedtem és jobbnak láttam megszakítani a kapcsolatot.
2019. nov. 16. 13:35
 18/19 anonim ***** válasza:
91%
Ha ez igaz, nem kicsit vagy paranoiás, kérj segítséget. Ha meg troll vagy remélem egyszer tényleg elrabolnak. :)
2019. nov. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
87%
Remélem csak trollkodsz, de ha nem, a zárton biztos szívesen adnak neked egy ágyat.
2019. nov. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!