Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megtenné a pizzafutár, ha ezt...

Megtenné a pizzafutár, ha ezt kérném tőle?

Figyelt kérdés

Manapság senkiben se lehet bízni. Nem szívesen nyitok ajtót idegeneknek, mert ki tudja milyen ember. Lehet leüt aztán elrabol, és vese nélkül ébredek egy szobában, vagy csak kifigyeli az előszobámat és a betörést tervezgeti a barátaival. 23 éves lány vagyok és egyedül élek, félek na... Szóval azt szeretném, hogy mi lenne ha ajtón keresztül megkérném a futárt, hogy tegye le az ajtó elé a kaját/pizzát és én a levélbedobón keresztül kiadom a pénzt. Majd ha elment, behozom a kaját. Ezt megtenné? És persze az ablakból nézném, hogy tényleg elment-e és beszállt az autójába. Nehogy az legyen, hogy az ajtó mellett vár, hogy kinyúljak a pizzáért. Ez mennyire furcsa kérés? Megteszi, ha erre kérem? Én csak így lennék nyugodt.

L/23


2019. nov. 16. 10:36
1 2
 1/19 anonim válasza:
95%
Szerintem megtenné, de ha rossz szándékai lennének, akkor ezzel hamarabb felhívnád magadra a figyelmet, mert gondolhatja, hogy van okod félni. Amikor odaér, úgyis hív, tehát tudod, hogy a pizzafutár az, nem valaki más. Ha meg másodállásban szervkereskedő, akkor így rájön, hogy egyedül élsz, és nem a pasiddal meg a harcikutyáddal laksz
2019. nov. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem menj el pszichológushoz.
2019. nov. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%
A 2. válaszolóval értek egyet, keress fel egy orvost, mert ez nem normális.
2019. nov. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
#1 Lehet a futárkodás egy álca. Lehet eleve szervkereskedők, vagy lányokat futtatnak, és elmegy valamelyikük futárnak, hogy így vadásszanak áldozatra. Könnyebb, mint az út szélén furgonba behúzni valakit. Vagy csak egy beteg sorozatgyilkos. Ted Bundy mit csinált? Betegnek tettette magát, így segítséget kért a lányoktól, majd leütötte őket és betette az autójába. Simán el tudom képzelni, hogy egy sorozatgyilkos futárnak megy és így vadászik áldozatokra. Ki tudja mire lebukik hány lányt öl meg így. Nem vagyok paranoiás, de sok ilyen videót néztem, és azok a lányok se gondolták volna egy perccel előtte, hogy egy perverz állat fogja kibelezni őket. Ahogy Rémszem Mordon mondta mindig, LANKADATLAN ÉBERSÉG!
2019. nov. 16. 10:52
 5/19 anonim ***** válasza:
97%
Utcára kimész? Mert a helyedben nem mernék. Tudod, miféle alakok mászkálnak ott?!
2019. nov. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Szerezz be egy nagyobb kutyát :D
2019. nov. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem már beteges szinten rettegsz, és ez nagyon nem jó. Egy pszichológus valóban nem ártana.


Rémszem nem azt mondta, hogy "Harry, ne menj le a Griffendél klubhelyiségébe, mert lehet, hogy egy álcázott Halálfalóval találkozol."

Ébernek és okosnak lenni nem egyenlő a paranoiával, te pedig az utóbbiban szenvedsz.


21/L

2019. nov. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ért valami trauma? Vagy hogy alakult ki ez a félelem nálad?
2019. nov. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%
Hagyjátok már, trollkodik csak. Ott szakad a gép előtt, hogy milyen ledöbbent válaszok jönnek a mondvacsinált problémájára. Gondoljatok már bele, aki ilyen szinten paranoiás lenne, az inkább nem rendelne pizzát, hiszen kisebb gondja is nagyobb lenne ennél, például a munkába járás, szemétlevitel, hasonló “veszélyek”. Kicsit kritikusabban olvasgassatok itt, mert rengeteg a kamu. 😃
2019. nov. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%
Nekem volt egy üldözési mániás haverom, aki bedeszkázta az ablakait is, mert biztos volt benne, hogy egy zsoldos mesterlövész les rá a távolból. Ő nem is rendelt pizzát...
2019. nov. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!