Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » TE milyen élet színvonalon...

TE milyen élet színvonalon szeretnél élni?

Figyelt kérdés

(Az oldal üzemeltetőinek annyit: Érdemes lenne egy új "Tini" kategóriát is létrehozni, mivel nincs olyan kategória a "Tini párkapcsolatokon" kívül, amiben kifejezetten a fiataloknak lehet kérdést kiírni.)

A következő kérdésekre érdekelne minél több fiatalnak a válasza:

1. Mennyi az a minimum összeg amiből megtudnál élni?

2. Mennyi lenne a számodra ideális havi bevétel?

3. Lakás vagy ház? Mekkora, kb. hány négyzetméter? Egy vagy több?

4. Milyen autó a számodra ideális, kb. hány millió forint?

5. Szeretnél utazni? Ha igen, akkor évi hányszor, mennyi időre, és merre?

6. Vannak egyéb céljaid, terveid, amik sokba kerülnek anyagilag?

7. Írd le azt is, hogy hány éves vagy, illetve, hogy fiú vagy lány vagy.


2019. okt. 23. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Értelmiségi életet szeretnék


- Nagyon minimum? 50 ezer, de akkor a szüleimnél élnék


- Diplomás munkakör, 400.000 Ft feletti fizetéssel


- Egy 90 négyzetméteres kertvárosi ház bőven elég lenne


- Egy új Kia, Hyundai, Volkswagen, Skoda, vagy egyéb középkategóriás autók


- Minél többet szeretnék utazni, akár csaj egy hétvége Szlovákiában, akár két hét Japánban.


- Kultúra fogyasztás. Színház, mozi, kiállítás, múzeum jegyek, újság előfizetések. Sok kicsi sokra megy.

2019. okt. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18/f lemaradt
2019. okt. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, remélem még sokan válaszolni fogtok a kérdésre! :)

Szerintem azért érdemes ezeken elgondolkodni, tisztában lenni vele.

Én is leírom a saját válaszaimat ezekre a kérdésekre, örülnék hasonlóknak:

1. Havi szinten így egyedül 100.000 forintból(lakás van, szóval albérlet ebbe nincsen benne, illetve nagyobb váratlan kiadások sem) úgy gondolom megtudnék élni. ( Hogyha két lehetőség közül kéne választanom, az egyik az, hogy havi 500.000 forintot keresek egy olyan munkával, amit utálok, a másik pedig az, hogy havi 100.000 forintot keresek egy saját vállalkozással, amit szeretek csinálni, van fejlődési lehetőség benne, akkor az utóbbit választanám.)

2. 1 Millió forint. Ez az összeg, aminél már nem kéne az anyagiakon problémázni(akkor, hogyha az ember tudatosan bánik a pénzel, természetesen ezt is könnyen, gyorsan ellehetne szórni).

3. Jelenleg egy kicsi lakásom van 30 négyzetméter, a jövőben egy kicsi kertes házat szeretnék úgy 60-80 négyzetméter között.

4. Egyenlőre még nincsen szükségem autóra, először kb. 1 millió forintért vennék egy használtat. Hogyha nagyon sok pénzem lenne talán ilyen 10 millióért vennék egyet, de ez egyáltalán nem alap elvárás számomra.

5. Kb. évente kétszer egy hétre.

6. Jelenleg nincsenek.

20/F

2019. okt. 23. 12:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem lesz minden válaszom konkrét, ezért elnézést, de remélem azért hasznos lesz.


1. Nem tudom, még sose éltem külön a szüleimtől.


2. A lehető legtöbb. :D Tényleg nem tudom.


3. Nem tudom, mindkettőből látni olyan gyönyörűeket. Az álomházam egy rönkház a skót Felföldön, vagy egy lakás az olasz Coppede negyedben.


4. Tetszenek a retro autók, de az álmom egy ilyesmi utazó autó: [link]


5. Az utazást tartom az életem egyik legfőbb értelmének, így igen, szeretnék. Nagyon hosszú listám van azokról a helyeket, amiket látni szeretnék. Több külföldi levelezőtársam is van, akik már volt, hogy meghívtak magukhoz több napra.


6. A külföldi egyetemen kívül szeretném publikálni az írásaimat, rendezni egy filmet.


7. 18 éves lány vagyok.

2019. okt. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1. Jelenlegi életemhez 200 ezer már elég.


2. Az ideális pedig nyilván maga a csillagos ég.


3. 1 db ház messze az emberektől. Esetleg néhány lakás, hogy ne kelljen dolgozni.


4. Modern, kényelmes, biztonságos elektromos autó, amivel be tudunk menni a településre vásárolni.


5. Abszolút nem vonz az utazás, de a konyhakert gondozása, kutyatartás, esetleg haszonállat gondozása nem is enged túl sokat...


6. Csak az lenne az álmom, hogy élhessek elvonultan, kertesházban és ne kelljen munkahelynek dolgozni. Kb a lottót akarom megnyerni..

2019. okt. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bár nem vagyok annyira fiatal,de:

Minimum összeg: 150000ft/hó de ez tényleg nagyon alap.

Ideális összeg (semmi segítség,váratlan kiadások): min.200000ft/hó

Autóra abszolút nincs szükségem.

Egy lakás,most 56m2 en élek,lehet elég lenne valamivel kisebb.

Utazásra nem vágyom, olyan hobbim sincs,ami extra költségbe kerülne.

38N.

2019. okt. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. Jég hátán is megélek,nem arrol van szó :D. Alkalmazkodom a környezethez,ha olyan

2. Csillagos ég,nyilván nimcs felső határ

3.Egy jó nagy ház valami jó környéken.

4. Na,ezt nem tudom. Még.

5.mindig,amennyit csak lehet.

6.turázás,sportok,kirándulás, kerti partik haverokkal,ilyenek.

7. Sablonos válaszok,nem sok tervvel,de itt kellett hagyjak egy választ. 17/l :D

2019. okt. 26. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!