Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, tényleg igaz,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, tényleg igaz, hogy akit neked szánt a sors azt ígyis-úgyis utánad dobja az élet?

Figyelt kérdés

Gondolkoztam,hogy megéri-e valaki után szaladni,akivel nem tudnád elképzelni a jövőd, de közben tetszik neked. Vagy csak hagyni kell,hogy jöjjön,majd,akit az élet neked szánt? (Kicsit komolyra sikerült ez a kérdés, de tényleg érdekel mások véleménye)

19/L



2019. júl. 17. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem szánt senkit neked az élet. Neked kell dolgozni érte.
2019. júl. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Nincs sors, ez egy hülyeség. Akkor tűnik úgy hogy van, ha te magad nem akarsz változtatni azon ahogy viselkedsz, azaz jobbá tenni az életed, mert nem tanulsz a hibáidból, ezért újra és újra elköveted azokat.


Tehát futni kell-e más után vagy várni a szőke hercegre? Egyik se, magadat kell megfelelően felépítened és egyengetned, letenni a határaidat, tanulni a múltbéli hibáidból, hogy egyre jobb és jobb minőségű kapcsolatok (ismerősi, haveri, baráti, családi, szerelmi, stb.) legyenek az életedben, és azok kiegészítsenek, ne felemésszenek.

2019. júl. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Bármiről is legyen szó az életben azért tenned kell. Nem fog az öledbe hullani. Egy kapcsolatért ugyanúgy kell tenni, mint egy álommunkáért. Ugyanakkor nem mindegy párkapcsolatért kell mindent megtenni. Van, amit el kell engedni és tapasztalatként, jó élményként elkönyvelni. Az ember érzi, hogy ki az, akit elengedhet és ki az, aki olyan fontos, hogy nem.
2019. júl. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Eszembe nem jutott az,hogy várjam a "szőke herceget" és ne tegyek semmit a kapcsolataimért. Csaka z érdekelt volna, hogy honnan tudom,hogy mikor kell elengedni valakit.
2019. júl. 17. 23:33
 5/7 anonim válasza:
100%
Sorsra vártam azt itt vagyok 20 évesen, senkim nem volt soha. Tanulság, hogy neked kell tenned érte, másképp nem lesz semmi.
2019. júl. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 k.sz1995 válasza:
S ferjemmel sordszeruen a talalkoztam az idealis helyen az idealis idoben. Szeptemverben lesz a 2. hazassagi evfordulonk es sz eldo babankat varjuk. Nyilvan ossze kell jonnod olyanokkal akik nem hozzad valok, de a vegen ott lesz az az egy aki igen.
2019. júl. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek benne. És sajnos van egy olyan érzésem, hogy mivel szinte láthatatlan vagyok a visszahúzódó személyiségem miatt, ha én nem lépek sose lesz barátom. Többször előfordult velem, hogy pl. nyaralás során láttam egy fiút, aki nagyon szimpatikus volt, mind a kinézete, mind a viselkedése. Egyszer sem léptem, ami talán öreg hiba volt... Azt hiszem nem várhatok arra, hogy majd egy fiú kezdeményez felém, bármennyire is nehezemre esne közeledni. 18/L
2019. júl. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!