Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miert van ez? Miert tortenik...

Miert van ez? Miert tortenik velem ilyen?

Figyelt kérdés
Szoval altalanosban mindig mindenki hivott at magahoz meg hogy mindig megkerdeztek nyaron is hogy talalkozunk e stb(akkor ok hivtak engem)..De amiota kozepsulis vagyok azota az uj osztalytarsaim kozul a baratim soha nem kerestek meg a mostani nyar alatt es most nekem kell rajuk irni meg megkerdezni hogy talalkoznak e velem mert amugy nem kerdeznek meg.(remelem ertheto) annyira rosszul esik hogy senki nem keres a nyaron es senkivel nem tudok elmenni vasarolni meg csajos napot tartani mert hogyha el is jonnek velem akkor nem is vasarolnak csak jonnek utannam es engem neznek hogy mit nezegetek.Es kezd elegem lenni beloluk pedig meg csak most leszek 10.es.De amugy suliban tokre jol elvagyunk de sulin kivul mar mas a helyzet.Kicsit gaznak szoktam talalni ahogy viselkednek az utcan amikor veluk vagyok.Valami tanacs hogy hogy szerezhetnek IGAZ baratokat? Most szeptemberbe tanctanfolyamra fogok jarni.ott szerintetek talalok igaz baratot?15/l
2017. aug. 18. 14:05
 1/2 anonim válasza:

Én még csak általánosba járok de engem már most se keresnek föl. Csak egy batátnőm volt olyan hogy:

- szia holnap itt alszol

-- tényleg??

- igen. Meg kell még beszélnem anyával de ja.

-- Oké


És többszös is áthívott. Random hazavittek magukhoz mert nem volt ki jöjjön értem. Ő igaz barát. A többiek is szeretnek mert nagyon társasági ember vagyok csak iszonyat őszinte. Persze jó titok tartó de a véleményem mindig kimondom. Eddig is az volt a délutáni dolgom hogy míg mindenki az udvaron játszott én fenn maradtam a terembe és a nyitott ablakon énekeltem ki. Általába Taylor Swift- Love Story c. számát énekeltem. Azért mert van egy doú aki tetszik de mindegy. Keress igaz bárzokat akik a szöges ellentettjeid. Nekem is ilyen a legjobb barátnőm.12L

2017. aug. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
* van egy fiú aki tetszik
2017. aug. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!