Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálja ezt a barátnőm?

Miért csinálja ezt a barátnőm?

Figyelt kérdés

18 éves lányok vagyunk, a középiskola alatt barátkoztunk össze és eddig jól elvoltunk. Az utóbbi fél évben viszont kéthetente rájön valami ötperc, semmilyen különös előzmény nélkül leír nekem egy regényt üzenetben, hogy szerinte én őt nem is bírtam sosem, meg le akarom váltani, mert más emberekkel (akiket jelenleg nem kedvel) is szoktam barátkozni, meg hogy azért nézem semmibe (ami nem igaz egyébként), mert ő falusi, én meg nem, meg ehhez hasonló dolgokat mond. Amikor rákérdezek, hogy mi a gond, mi a probléma, akkor soha nem ad konkrét választ, hogy ez és ez a helyzet, hanem balladai homályban válaszol vagy azt mondja, hogy jöjjek rá, hasonlók. Aztán levegőnek néz egy ideig, majd ki akar békülni, minden oké, aztán megint kezdődik elöről.


Értetlenül állok a dolog előtt, mert tudomáson szerint soha nem adtam rá semmilyen okot, hogy ilyen lekezelően küldjön el a pitsába állandóan, ráadásul azt sem tudom, hogy miért van ez, vagy hogy mit tettem vagy mondtam neki, mert mint említettem, nem akarja elárulni, hogy mi a gond. Amikor magamba nézek, akkor mindig csak oda jutok, hogy nem is csináltam/mondtam semmi olyat, amivel megbánthattam volna, ennek ellenére mindig valami rejtélyes baja van velem. Pedig az utóbbi időben külön vigyázva beszélek vele, lassan nem is merek hozzá szólni, mert kiforgatja a szavaimat, hogy hülyének essek ki.


Bocsi, hogy ilyen regényt gépeltem, nem is tudom minek írtam le ezt, talán csak jó kiírni magamból, mert nagyon nyomaszt és úgy érzem, hogy folyamatosan én vagyok az "érzéketlen-városi-bunkó", mert nem tudok gondolatot olvasni.


A kérdésem az lenne, hogy hogyan lehetne ehhez az egész helyzethez viszonyulni? Volt más valakinek hasonló problémája? Vagy egyáltalán mit csináljak? Kérjek bocsánatot? Ha azt sem tudom, hogy mit követtem el ellene?!



2017. jún. 20. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt jól csak az oldja meg ha te is bevágod a durcát és leosztod, hogy milyen bunkó az utóbbi időben.


Ha ez miatt megy akkor jó mert úgyse jön helyre.

Ha marad akkor pár hétig hagyd magára, kerüld a talikat.

Ezzel magába száll, bűntudata lesz és több nem is kell, nagylelkűen azt mondod, hogy nem is haragudtál rá soha csak félreértettétek egymást meg rizsa és kb ennyi.

2017. jún. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is mond el neki, h mi a palya, mit gondolsz errol. Mond el neki, hogy ertetlenul allsz a dolog elott, es nem erted a helyzetet, de ha tovabb folytatja, akkor az lesz a felallas, amit eddig mondogatott, mert csak eltaszit magatol. Legy oszinte vele, hogy ne jatszadozzon veled. Hogy erre mit reagal? Vagy eszhezkap, es elgondolkodik rajta, es szep lassan megoldodik a dolog, es olyanokat is elmond, amiket esetleg nem tudtal, es mindketten jol jartok. Vagy bevagja a hisztit, megsertodik, es legrosszabb esetben vege a baratsagnak. Azt meg ne band. Aki elhagy azert, mert oszinte voltal, az soha nem volt igaz barat
2017. jún. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!