Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért gondolják úgy a fiú...

Miért gondolják úgy a fiú barátaim, hogy hitegetem őket amikor szimplán csak szeretek időt tölteni velük?

Figyelt kérdés
Tegnap történt velem, hogy egy fiú akivel nagyon jóban vagyunk, a fejemhez vágta, hogy én csak szórakozom vele és döntsem el végre, hogy akarok-e tőle valamit. Nagyon rosszul esett, mert én tényleg csak barátként gondoltam rá és nem is adtam neki félreérthető jeleket. Sőt amikor egyszer szóba került a dolog közöttünk én elmondtam, hogy nem gondolok rá úgy. Mégis ha mondjuk csak ketten találkozunk vagy jelét adom, hogy szívesen vagyok vele akkor már reménykedik. Nem értem, hogy miért ne tölthetne el időt egy fiú meg lány együtt anélkül, hogy több lenne közöttük barátságnál. Szerintetek miért van ez?

2016. máj. 4. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:

mert ő többet akart az elejétől és azt hitte/abban reménykedett, hogy te is...


23F

2016. máj. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert ő nem a barátod akar lenni, mi ebben az èrthetetlen? Ès ez olyan dolog hogy a próbálkozás önmagában a barátság vèg mert vagy igent mondasz ès több leaz, vagy nemet deha elküldted akkor nem fog melletted maradni ès kìnozni magát hanem továbblèp. Tetszik, nem tetszik ez ìgy működik.
2016. máj. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is voltak ilyen fiú barátaim, érdekes, ha valaki kedves velük, akkor már rögtön akar valamit. Az ilyeneket inkább hagyd, mert úgyis a barátság rovására megy az egész.
2016. máj. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert reménykedtek, nem is úgy közelítettek feléd, aztán amikor pofára estek, valakit ki kell kiáltaniuk bánbaknak, mert az úgy kényelmesebb, mint rájönni, hogy ők képzeltek bele túl sokat.
2016. máj. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem emberileg értékeltek téged, csak a bugyidba szerettek volna bekerülni. Rengetek lány szenved ettől, túlságosan sokan, hogy most már ne lehessen általánosítani. A férfiak azt hiszik, a nők az ő szórakoztatásukra, élvezetikre vannak, hogy minden arra megy ki, hogy szex/párkapcsolat/flört legyen a vége. És az sem segít, ha a legeslegelején leszögezed, nem akarod egyiket sem - egyszerűen nem érdekli őket, csak azért is reménykednek és bebeszélik maguknak a dolgokat.


Komolyabb vizekre evezve, a társadalmi berendezkedés a ludas. Az egész egy nagy, büdös, rothadó, heteronormatív szarkupac, amiben "férfi és nő között nem lehet barátság, mert mindenki heteró és előbb utóbb dugni akar".

Bárki megmondhatja, hogy ez az elképzelés Szar. Nagybetűs Szar.


De már vannak, akik dolgoznak rajta, hogy ne így legyen és a világ egy jobb hely lehessen ahol nem kell azon aggódni, hogy csak azért kedves-e veled valaki, mert meg akar dugni vagy mert emberi lényként kezel és tényleg érdekled.

2016. máj. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval.
2016. máj. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Még azért ennyire a társadalomra levetítve nem gondoltam bele a dologba, de talán 5. válaszoló igazad lehet.
2016. máj. 4. 22:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert ők nem a fiú barátaid. Ők megd*gni akarnak, nem pedig barátkozni veled.
2016. máj. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!