Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg komolyan gondolják?

Tényleg komolyan gondolják?

Figyelt kérdés
Én az iskolák nagyon hiperkavtiv vagyok,rengeteget szaladggálok,sokat hülyülök,nagyon sokat és van még egy fiú,aki egy nagy hülye,hülyeségeket csinál,jófej,de olyankor nem normális mikor hülyül.Én sok dolgon szoktam nevetni és amikor rajta nevetek mert hülyeséget csinál,elkezdi mondani hogy én vagyok az osztály hülyéje,alig várja majd hogy elmenjek innen,még az egyik tanár is megmondta hogy hülye vagyok(nem konkrétan azt mondta).Én néha mindenen szeretek nevetni,hülyeségeket csinálni,erre ő egyből belém köt,ha visszaszólok hogy te se vagy jobb,akkor meg ugyanazt kezdi el modnani és van hogy egy másik fiú is bekapcsolódik éss szitkozódik rajtam.Okosabb vagyok mint ők,mégis az a fiú kiabál néha a folyosón és még én vagyok a hülye.Komolyan kéne gondolnom?Vagy szóljak vissza neki?Ne figyeljek rá?Nagyon érzékeny vagyok az ilyesmire és zavar amiket mondanak rólam.Ezt valahogy le kéne győznöm,de nem tudom.Pedig higyjétek el,ő elég egy csicska,mert direkt csinál dolgokat hogy a többi fiú is szeresse.
2015. ápr. 22. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem komolyan mondják. Már nem azért, de az írásodból állapítva elég egocentrikus személyiség vagy.
2015. ápr. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szerintem csak némely mértékben,mert ő mindebkit lehülyéz,a többi fiu meg amúgy is mindig viccel.A tanár meg olyan humorosan fejezte ki.

Viszont én is észrevcettem hogy néha túlzásba esek,szóval dolgom azon hogy ezen változtassak.De amúgy azt sokan mondják hogy velem jól el lehet beszélgetni és hogy más oldalam is van,na most nem tudom hogy ez most hogy van,de ezt a hiperaktiv dolgot megcáltoztatom.

2015. ápr. 22. 16:18
 3/4 A kérdező kommentje:
Egocentrikus nen vagyok mert direkt hogy nem csak magammal vagy azzal foglalkozok ami jár nekem.Csak néha zavar hogy pont az a fiú beszél velem így aki mások szavára ugrik.
2015. ápr. 22. 16:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Fú de utáltam az ilyen embereket.

Fogjátok. Be. Suliban.

Gondolom fel se merül, hogy másokat zavartok? :D

Kezdjetek sportolni valamit ami levezeti az energiátok. Én értem hogy nem mindenki olyan mint én, hogy elvegetál egész nap csendben mozdulatlanul, de kééérlek olyankor marháskodjatok mikor nem zavartok vele másokat. Fuss minden délután suli után, vagy valami.

2015. ápr. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!