Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most ezek után mit gondoljak...

Most ezek után mit gondoljak róla?

Figyelt kérdés
A legjobb lány barátomról kikerült egy videó egy videómegosztóra. A lényeg hogy pár száz euro-ért "felnőtt filmet" csináltak vele egy lakásban itt MO-n. A lényeg hogy kicsit megundorodtam tőle mert láttam a videót és 2 csávó egyszerre....na nem részletezem. A lényeg hogy én erről nem tudtam közben rólam mindent tud. Így csalódtam is benne. Nem tudom mi tévő legyek. Ti ilyen helyzetet hogyan kezelnétek?

2015. okt. 2. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Azzal kezdeném, hogy elbeszélgetnék vele. A többi majd jön magától.
2015. okt. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

te ilyet elmondanál magadról?


amúgy két pasival tuti nem lehet rossz :D

2015. okt. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a kérdés h szeretnéde még barátodnak. Írod h megundorodtál tőle. De ha nem szeretnéd elveszíteni mint barát, várj egy kicsit, pár napot, 1-2 hetet amíg benned is ülepszik ez a dolog amit megtudtál róla. Aztán utána egy őszinte beszélgetés keretében mondd el neki, hogy ez egy kicsit fájt, hogy rólad ő mindent tud, de ez akkor nem kölcsönös. Biztosítsd róla, h amúgy diszkréten kezeled, nem fogod fűnekfának mesélni, és megérted hogy egy ilyet titokban akart tartani, de úgy érezted, hogy vagytok annyira bizalmas viszonyban, hogy megoszt egy ilyet veled.

Innentől nála a labda, mondja el erre a véleményét, h mit gondol erről. Én ezt tenném. és szigorúan javaslom h ne menjen át a beszélgetés vádaskodásba, sérelmek sorolásába.

2015. okt. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!