Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez mire utal a tanáromtól?...

Ez mire utal a tanáromtól? Mit gondoljak róla? Ti jártatok már így? Részletek lent

Figyelt kérdés
Lány vagyok és van egy tanárom aki szintén nő . 15 éves vok volt egy buli az iskolánkban és a tanárom becézgetett és drágámnak szólított és elkezdett simogatni ölelgetni puszilgatni megfogta a kezemet most ez mire utal? Ti jártatok már így? Egyébként van férje és 3 gyereke. Amúgy fizika tanár nagyon jó vagyok a tantárgyából mindig mindenhol kiemel és dicsér szoktam visszahallani másik osztályokból de valahogy másképp viselkedik velem mint a többiekkel. Mindig mondja hogy szép vagyok és okos meg hogy van tehetségem a reáltantárgyakhoz. Volt már valakinek hasonló esete? Írjátok le lécci. Azt is hogy mit gondoltok erről?
2013. máj. 31. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
gondolom te vagy a kedvenc diákja, a buliban meg biztos piás volt egy kicsit..
2013. máj. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tetris ***** válasza:
100%

FElnőttként azt gondolom, hogy a tanárnő nagyon kedvel téged, sokkal jobban, mint a többi diákját. Ennek oka lehet, hogy te is nagyon szereted a fizikát, mint ahogy ő is. Ez pedig egy lánynál kivételes.

A tanárnő szinte lányaként szeret. Ennyi, és nem több. Örülj neki!

2013. máj. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)!
2013. máj. 31. 16:54
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Röviden: sokat ivott.
2013. jún. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván szeret téged, büszke rád. Vagy mire gondolsz? Hogy szerelemmel vonzódik-e hozzád? Ezt mi innen nem tudjuk megállapítani, az biztos.

Te hogy viszonyulsz érzelmileg őhozzá?


Én biztos nem hívnék senkit drágámnak, de ez azért van,mert én ilyen távolságtartó vagyok. Vannak azonban emberek, akik ilyen szavakkal és ölelgetéssel stb. fejezik ki a szeretetüket, még ha az nem is annnnyira nagy. Érted? Az emberek nagyon eltérően fejezik ki magukat, így mi nemtudjuk megmondani, hogy ez nála mit jelent...

2013. jún. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!