Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kihasznál a segítségemért...

Kihasznál a segítségemért mindenki és ezzel tisztában vagyok. Kezdem felemészteni magam mit tegyek? 13/L

Figyelt kérdés

Na szóval... Megprobalom leroviditeni a dolgokat mert reggelig irhatnam. Az osztalyban jo tanulo vagyok és ez sokszor atok. Szeretek segiteni masoknak és meg is teszem barmirol legyen szo akar hazi vagy doga vagy barmi. Ugy erzem sokan kihasznalnak emiatt pedig nekem tenyleg az esik jol ha segithetek. Pl. A fiu aki tetszik is mindig segitseget ker hazi vagy rajz orara az elmaradt munka vagy ha hianyzik az anyagokat elkuldeni. Ketsegbe vagyok esve hogy csak ez miatt kellek az osztalytarsaimnak. Foleg neki mivel ma mar szolga modjara a kezembe nyomta a konyvet hogy irjam meg a hazijat. Nemes egyszeruseggel hozzavagtam hogy nem vagyok a csicskaja. A szivem szakad meg hogy nem segitettem neki és lelkifurdalasom van miatta. Holnap temazarot ir és megigertem hogy melle ulok de mar annyira faj ez az egesz hogy kiterveltem hogy megmondom neki hogy nem és ha megkerdezi hogy miért azt mondom hogy mondja a szemembe hogy nem is kedvel mint barat csak kihasznal. Nagyon rossz otlet? Dolgozatoknal is mindig szetszednek hogy ki melle uljek. Mindenkinek szeretnek jo jegyeket szerezni. Kezdem felemeszteni magam foleg azert hogyha nekem kell segitseg le vagyok szarva.


Bocsi az ekezetekert csak gyorsan kellett irnom és koszi mindenkinek aki tamogat hogy hogy keveredjek ki ebbol.



2016. febr. 22. 21:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ehh, gondoltál már pénzt kérni a segítség fejében? :D
2016. márc. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!