Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek? Többi lent

Szerintetek? Többi lent

Figyelt kérdés
Először is bocsi ha rossz helyre írtam!!!12 éves lány vagyok és összevesztem a legjobb barátnőmmel....nemnagyon akarok kibékülni vele ,mert nagyon perverz mindig vsak a szexre gondol például matekórán elkezd röhögni kérdezem miért és azt mondja hogy elképzelte a matektanárnőt szexelni a töritanárral .amikor az egyik osztálytársam beszélget az egyik haverjával akkor is azt sugja a fülembe hogy biztosan most beszélik meg hogy hol szexeljenek....:(utálom az ilyen perverz embereket:(szerintetek mit tegyek?
2015. okt. 12. 16:58
 1/6 anonim válasza:
Mit tegyél? Menj át a tini kategóriába. :D
2015. okt. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
Keress másik barátnőt. Ennek a barátnődnek az elérhetőségét (fb, skype, msn, stb.) meg írd meg nekem privátban, majd én elbeszélgetek vele!
2015. okt. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
46%

Ne foglalkozz vele. Hagyd ot magara ha teged ez ennyire zavar es ha megkerdi miert hagytad magara mond el neki miert tortent ez.

18/L

2015. okt. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
LOL
2015. okt. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Majd kinövi :D
2015. okt. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Há tez durva kérdező! Elismerésem :D
2015. okt. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!