Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Én vagyok a hibás?

Én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen van két legjobb barátom, az egyik egy csaj a másik egy fiú. Egyébként ők ketten mindig jobban elvoltak. Ha nem voltunk hárman együtt akkor inkább ők ketten voltak együtt, de ez engem nem igazán érdekelt. Nem éreztem magam kirekesztve semmi ilyesmi. Alapból olyan a természetem aki gyakran süt el perverz poénokat, de ezeket sosem vettük komolyan. Röhögtünk és ennyi. Most viszont a barátnőm nekem és a srácnak állt hogy őt kiközösítjük és nem mer velünk beszélni, mert úgy èrzékeli hogy köztünk van valami és a mi hibánkból szarul érzi magát. Alapból az tiszta és százszor jeleztük is mindenkinek hogy nem tetszünk egymásnak. Mindkettőnknek van más alakulója szóval nem is értem mi a probléma. Idegesítő ez az egész helyzet, és úgy döntöttem hogy a sráccal inkább nem is beszélek, de mostmeg már a barátnőm azért hisztizik hogy miért változtatok a kapcsolatomon a sráccal, miért távolodok el, amikor eddig ez volt a problémája. Mit kéne csinálnom?

ma 02:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen.
ma 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!