Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy kezeljem ezt a helyzetet...

Hogy kezeljem ezt a helyzetet helyesen?

Figyelt kérdés
1.5 éve együtt dolgozok egy személlyel, akivel közben barátnők is lettünk, nem csak munkatársak. Amikor szüksége volt rám, azonnal ugrottam, segítettem. Nem régiben jött egy új munkatársunk, azóta teljesen elfelejtette azt hogy én is vagyok. Egyfolytában ezzel az új lánnyal csinál programokat, egész nap azt kell hallgatni hogy jaj az a lány mennyire jó fej. Ha felhoztam, hogy csináljunk valami közös programot, akkor jaj majd azt a lányt is meghívjuk. Én nekem ez nagyon rosszul esik. Félre ne értsétek, felnőtt emberek vagyunk, nyugodtan barátkozzon mással is. De miért kell a másik embert teljesen elfelejteni és leszarni, mintha sosem lettünk volna barátok? Hogy tudnám ezt helyesen kezelni, hogy ne Essen rosszul ez nekem?
ma 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:
65%
Majd ha átveri az a másik lány majd visszapártol.
ma 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert ilyen. Sose volt jó ember, csak te azt hitted. Használt, te meg hagytad.
ma 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!