Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogos a sértettségem?

Jogos a sértettségem?

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb haverom elköltözött, előtte megbeszéltük h tartjuk a kapcsolatot, azóta nem keresett. Próbáltam keresni és néhányszor találkoztunk is de ennyi ő soha nem írt volna v valami. A faceről is törölt. Már abban a városban élek ahol ő, 1x találkoztunk is, 15 percre lakunk egymástól tömegközlekedéssel. Egy régi haverjával akit én is ismerek tartja még a kapcsolatot ( gyökér, arrogáns az is) de velem megszakította. Ez pár éve történt de még mindig bánt. Nem vesztünk össze soha, együtt buliztunk, csajoztunk és ha tudtam segítettem neki( nem anyagiaiban) Ma már semmilyen kapcsolatban nem vagyok vele, nem tudom h akarnám-e egyáltalán vele folytatni ezt a barátaágot. De roszul érint mai napig főleg h tudom nemsokára szülinapja lesz.

2015. szept. 18. 07:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy valamiért már.régebben sem akart veled barátkozni,és a költözést jó alkalomnak tartotta arra,hogy megszakítsa a kapcsolatot.
2015. szept. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A "ha ló nincs, szamár is jó" című játékban neked a szamár szerepe jutott.
2015. szept. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!