Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ennyire zárkózottak az...

Miért ennyire zárkózottak az emberek?

Figyelt kérdés

Sokan panaszkodnak a magány fájdalmára.Talán nem tanították meg nekünk,hogy hogyan kell barátokat találni?

Lehet hogy a szomszéd lány is ugyanolyan magányos mint Te?



2015. jan. 2. 16:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Köszönöm a meghívást,sajnos max a tavasszal járok legközelebb Pesten,vagy a közelében,de ha megyek akkor én szívesen benne vagyok,programokban.

Baranya megyében élek.

2015. jan. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Mások nevében nem beszélhetek, csak azt írhatom le, hogy én személy szerint miért vagyok zárkózott. Általánosban éveken keresztül módszeresen megaláztak, utána ez folytatódott középiskolában is. Előfordult hogy valakivel nagyon jóban voltam évekig, megértettük egymást, majd az illető egyszer csak "eltávolodott tőlem" (legalábbis így fogalmazott), de előtte arról értesültem hogy olyan információkat beszélt ki rólam, amelyeket csak ő tudhatott. Olyan is volt akivel évekig jóban voltam és közben a hátam mögött áskálódott, másvalaki pedig időnként átvert pénzzel és ekkor inkább magamat néztem hülyének hogy "áááá én emlékszem rosszul biztosan az összegre" míg végül száz százalékosan bebizonyosodott, hogy tényleg átvert.

Amikor ki kellett volna állni mellettem, az álhaver volt az aki legelőször taposott belém, hogy ezt ne kelljen megtennie.

Nem tanultam meg az élet leckéjét, hogy ha ezerszer pofáncsapnak, akkor ennek nem kellene hogy visszatartó ereje legyen.

Féle a csalódástól, félek ismét és ismét átélni a fájdalmat...

Valaki azt állítottta, hogy amint pozitívan kezdett el gondolkodni, hirtelen eltűntek a közeléből ezek a lehúzó szemét alakok... Hát nem tudom...

Szóval én ezért vagyok rendíkvül zárkózott és bizalmatlan (bár a bizalmatlan enyhe kifejezés)...

Mivel ha az emberek nem nyitottak, nem lehet tudni hogy ki miért zárkózott...

2015. jan. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

7:

egyetértek. az ilyen embereket elnyomják az életben.

2015. jan. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Sajnos egy kicsit lökött és komolytalan vagyok. Sok ember lenéz, kigúnyol, esetleg cseszeget ezért. Emiatt nem nagyon merek haverkodni az idegenekkel.
2015. jan. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!