Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyenek az emberek?

Miért ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés
Jött egy olyan időszak az életemben, amikor is ugy döntöttem, h fel évig nem fogok egy korty alkoholt sem inni. Ettől függetlenül nyitott vagyok bulikra, megyek is, ha ugy van, de azt veszem eszre, h ezért a dologért leneznek, kvázi hülyének tartanak...lehet velem van a gond, de mióta lett az ciki, ha vki nem iszik? Egyáltalán mióta mérvadó az alkoholfogyasztás? Nem akarok antialkoholista lenni, csak az elmúlt idők bukijai nagyon durvák voltak, ezért jött egy döntés, amit mar egy hónapja tartok. Es itt közvetlen csaladtagokrol, barátokrol beszélek...
2014. dec. 15. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem iszom alkoholt, és teszek rá, hogy ki mit gondol. A bulikba járó emberek pedig nagyon nem az én társaságom, ebből következőleg nem is járok.
2014. dec. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A változás váltja ki belőlük. Én nem iszom alkoholt, engem így szoktak meg, ezért nem is néznek hülyének. Nekem akkor szólnának be, ha sörösüveget látnának a kezembe. Ez egy ilyen világ. Trabant után az Audi miatt piszkálnának, ha lefogysz, azért, ha hízol, azért, ha levágatod a hajad, akkor meg azért, ha tetováltatsz, azért.

Azért van két füled, hogy az egyiken be, másikon ki...

2014. dec. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A 2. kommentelővel egyetértek. Nekem is ilyen pár ismerősöm, és rettenet irritálóak ilyenkor. Ilyen suták a mai emberek, meg kell szokni őket.
2014. dec. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Okosan mondjatok: igen, az emberek cseszegetik azt, aki változtat, es ne adj Isten, azt meg kitartóan is csinálja... Csak igy hallani, h "tiszta hülyeség, amit csinálsz", nem mindig jo.
2014. dec. 15. 22:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sem iszom, mégsem csesztet senki. A kornyezetedben olyanok az emberek.
2014. dec. 16. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az emberek többsége rosszul reagál minden változásra a környezetében, még a legkisebbekre is. Emellett ráadásul azt hiszik, hogy az a jó másnak is, ami nekik. Engem azért cseszegetnek, mert nem táncolok, nem fogják fel, hogy nem szeretek, és éppen ezért nem is érezném jól magam... de persze csak fújják, hogy de gyere, lazíts egy kicsit... Nagy lazítás, mások véleményének megfelelve csinálni valamit. Nem is beszélve arról, hogy ha elkezdenék táncolni, akkor meg azt szólnák meg, hogy "jé, mi az hogy táncolsz", meg kötekednének... Ez van, ezt sajnos el kell fogadni...
2014. dec. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát nem tudom...én se nem iszok se nem drogozok és ezt nyíltan felvállalom és a köreimben ezt inkább jó pontnak tartják...szerintem a te ismerősi köröddel van a baj...
2014. dec. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!