Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ennyire zárkózottak az...

Miért ennyire zárkózottak az emberek?

Figyelt kérdés

Sokan panaszkodnak a magány fájdalmára.Talán nem tanították meg nekünk,hogy hogyan kell barátokat találni?

Lehet hogy a szomszéd lány is ugyanolyan magányos mint Te?



2015. jan. 2. 16:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezaz
2015. jan. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%

Az vagyok én is,mindenkiben csalódok és már nincs nyitni kedvem senki felé.

A saját testvéremben is csalódtam, irigyek az emberek.

2015. jan. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is csalódtam sokmindenben/sokmindenkiben mégse lettem zárkózott. Mondjuk egy darabig az voltam, de rájöttem, hogy jobb emberek is vannak
2015. jan. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
A társas élet szabályait gyerekkorban tanulná meg az ember. Ha viszont ezt a korszakot a számítógép előtt tölti, borítékolható, hogy egész életében problémái lesznek ezen a téren.
2015. jan. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

azért mert az emberek többsége alkalmatlan "barátságra".


1.okkal csalódnak az emberek

2.magukban nem veszik észre a hibát

3.ha nyitnak is, 2-3 perc után kifullad a beszélgetés


nincs közös(vagy bármilyen) érdeklődés, az emberek többsége zombi és semmit nem akar az élettől.

és ennek nincs sok köze a számítógéphez, max akkor ha virtuális barátságokat akarnak.

2015. jan. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Kedves Miquel

Alapvetően teljesen igazad van.

Van egy ettől rosszabb hírem is.

Ha az ember a szüleitől szeretné elsajátítani az élet fortélyait,az esetek döntő többségében nem számíthat semmi jóra.Ők sem tudják az igazán bölcs lépéseket belesúgni a füledbe,mert Ők sem kapták a szüleiktől meg,és így tovább.

Tanulj meg mindent apádéktól,majd felnőttkorodban vedd a kezedbe a bölcsek könyvét és szépen értékeld át ami nem helyes és bölcs.

Jómagam is ezt tettem.

2015. jan. 2. 16:44
 7/14 anonim ***** válasza:
50%

#4


mert a számítógépen keresztül ugyebár nem lehet ismerkedni? Kár erre ráfogni, nem a gépen múlik, hanem a személyen!


Én több 100 emberrel vettem fel a kapcsolatot gépen keresztül, és a személyes programok alól ŐK bújtak ki, avagy tűntek el szó nélkül, miután felhoztam, hogy menjünk már el bowlingozni, én fizetem. Mégse kellett! Ez nem rajtam múlik, hanem csakis rajtuk.


Egyszerűek az emberek? Igen azok. Látom munkatársaimon. Hazamegy meló után, bedöglik a tv elé és nézni ÉNB-t, míg én beülök a gép elé másodállásomba és dolgozom, hogy 1x ne kelljen hétfő reggel felkelnem, mert a weboldalam tart majd el!


Akkor meg nagy szemekkel néznek, mikor közlöm, hogy hetente 3x este 5-9ig angolozok skypon keresztül. Mert hát ez, hogy lehet?!



Zárkózottságnak a legfőbb oka az önbizalomhiány. találkoztam olyannal aki skypra se mert feljönni, mert annyira zárkózott volt. Ezek után gondolom életben sem jut 1ről a 2re.

2015. jan. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó hozzászólónak sajnos teljesen igaza van.

Én interneten dolgozom itthonról,nos az emberek többsége ezt úgy érti,hogy akkor nem is dolgozom :( :)

Nagyon sok embert megismertem,megismerek a neten vagy az életben,de a személyes találkozás általában nem jön össze és nem miattam.Vagy nincs pénz,vagy nem ér rá,vagy fáradt,vagy vagy.....kifogás mert lusták,megmozdulni is.

2015. jan. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok két utolsó felszólaló!


Köszönöm a pozitív energiát,amit a többieknek éteren küldetek.

Mindannyian meg vagytok invitálva egy Bowlingozásra.Ahogy megígértem én fizetem.(csak hogy tudjátok kivel van dolgotok)

Persze nem lenne hátrány ha Budapest és vidéke lehetne a helyszín.

2015. jan. 2. 19:54
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"Az emberek többsége csendes kétségbeesésben éli az életét." (Henry David Thoreau).

Hogy miért? Mert "mindig mindenki" csalódik a másikban, ami után esélyt sem adnak egymásnak a kibékülésre. Így az emberek bezárkóznak a saját kis burkukba, és mindenkire rosszallóan tekintenek innentől kezdve. Ergo: saját maguknak okozzák a zárkózottságot.

2015. jan. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!