Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most mit csinaljak?

Most mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Mult het csutortokon talalkoztam egy fiuval nagyon joba lettunk mondta h velem jol erzi magat meg tiszta mas ha velem van mert igazabol nem ilyen ..... tegnap sot minden nap egyre jevesebbet veszeltunk borzaszt de en nagyon birom..... es nem tudom miert igaz csak ketszer taliztunk de nagxon jo ba lettunk segitsetek mit csinaljak h negint jol ellegyunk es beszeljunk koszonom ha segitettek

2014. nov. 7. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Még csak egy hét telt el, és már keseregsz! De nincs rá okod. Nem lehet, hogy nagyon rátelepedtél arra a fiúra? Tisztában vagy az érzelmeiddel? Adj még egy kis időt magatoknak, ne erőltesd a kapcsolatot. Ha tényleg jól érzi magát veled, és más, mint régebben, akkor örülhetsz. De ha mégsem így történik, akkor se ess kétségbe, van még időd egy mélyebb érzelem kialakulására.
2014. nov. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Írj rá te most.
2014. nov. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom h van meg ido sw ugye mondta h milyen szokot lenni alt ugye ha nem velem van vagy beszel es kezd olyan lenni es az mar ugy nem olxan jo nem akarik ra telepedni meg minden csak enis jol ereztem vele magam olyan jo volt es mosz meh mar egyre kevesebbet beszeunk meg minden es olyan rossz :( altalaban en irok ra de csak este van fonn o eddig talan ketszer irt most szerintem megvarom amig o ir de igy olyan rossz mert tenxleg olyan jol elvoltunk....;(
2014. nov. 7. 16:00
 4/5 A kérdező kommentje:
Az erzelmeimmel nem igen van hogy tenyleg tobbet erzek mint baratsag de van h nem..... es ket ertelmuen szokot fogalmazni es ezel is felre szokott vezetni de ezel semmi bajom csak lenne megint beszedes vicces kicsit egos meg ilyenek de lassan semmi mig en ketmondatott irok o ket szot
2014. nov. 7. 16:02
 5/5 A kérdező kommentje:
Kb hetfon mondta franciaul h elszeretne velem menni moziba meg h talalkozunk jd be szoval nem hisszem de igauad van inkabb nem irok koszi h segitettel valamennyit :D
2014. nov. 7. 16:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!