Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek most mit csináljak...

Szerintetek most mit csináljak? Csak komoly válaszokat szeretnék.

Figyelt kérdés
Mert szerintem ez röhejes, hogy nem tudunk már normálisan beszélni egymással egy fiú barátommal, mert ha kiakadok rá és elkezdek indulatból bántó dolgokat a fejéhez végni, hogy ő is szarul érezze magát, akkor már bepánikol, meg azt mondja fél tőlem. Tőlem, aki egy légynek sem tudna ártani. Azt mondja folyton ellenőrizgetem meg kutakodom utána...könyörgöm, a posztjai az én üzenőfalamon is megjelennek, jó hogy látom, meg tudom hogy mit csinál gépközelben. Már azt is támadásnak veszi ha megkérdezem milyen napja volt. Lehet azért ilyen, mert én többet érzek iránta, ő meg tudom, hogy nem akar semmit tőlem, csak lefekszünk néha egymással...én meg beleszerettem és elkezdtem féltékenykedni. Nem is értem hogy lehettem ennyire hülye, hogy egyáltalán belementem ebbe az egészbe...áltattam magam, hogy majd több lesz ebből. Pedig tudom, hogy ő nem olyan aki megmaradna egy kapcsolatban. Ő is mondta magáról, hogy szemét, mert csak megdugja a lányokat...valamiért azt hittem majd velem más lesz. Most meg összeköltözik egy lánnyal amiért megint kiakadtam és nagyon indulatos dolgokat vágtam a fejéhez. Példul azt, hogy legszívesebben kikürtölném a világba, hogy mennyire szemét a nőkkel, hogy egy se áljon szóba vele ezek után, meg, hogy remélem össze szed valamelyiktől valamit. Nagyon bánt, hogy ezt írtam neki, mert ettől függetlenül bírom, jó haverok vagyunk. Azt akartam, hogy neki is fájjon. De nem esett jól amiket írtam, felét sem gondoltam komolyan, de annyira haragudtam rá...erre letiltott és azt mondta feljelent zaklatásért.

2014. nov. 5. 00:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes, megérdemled, szenvedj csak. :-)
2014. nov. 5. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz, de még csak a negyede sem fért ide a teljes sztorinak...egyedül ma voltam vele bunkó, eddig soha. Erre ezt kapom.
2014. nov. 5. 02:33
 3/4 anonim ***** válasza:
12 évesen már dugtok?! Mert az értelmi szinted kb egy kisiskolás gyerekével azonos.
2014. nov. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező ha tudod mekkora göreny a nôkkel akkor mit vártál tôle neked majd a kezedet csókolgatja?

Hogy lehetsz ilyen naiv?Ja igen Ő a legjobb barátod?

Gratulálok!!!

2014. nov. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!