Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nemtudom mit csinaljak hogy...

Nemtudom mit csinaljak hogy mondjam el neki vagy mivel jelezzek neki h tetszik?

Figyelt kérdés
Az a szitu hogy en totalisan belezugtam. Orakon ot szoktam nezni es van amikor eszre veszi. Nemszoktunk beszelgetni sot igazabol 2eve ismerem es szinte semmit nem beszeltunk. Pedig lenne kozos temank. A volt sportklubbunk a rajz mert mind ketten szeretunk rajzolni. A lenyeg h totalisan beleestem.Facebookon szokott ram irni de en vagy nem vagyok fent vagy megremulok es nem irok vissza. Pedig multkor 40p beszelgettunk. Nagyon tetszik es szeretnek vele jarni de nem sokat beszelunk es o az a csendes lany vagyis o azt alitja h csak a suliba ilyen... Meg az is baj h 8.os vagyok es mar nem maradt sok idom h elmondjam neki amit erzek es azt se tudom h tetszek neki mert amiota latta h nem irok vissza azota ne ir de ha aznap nem megyek mindig tole kerem el a hazit. Nemtudom mitcsinaljak...

2014. nov. 2. 01:09
 1/3 A kérdező kommentje:
14F
2014. nov. 2. 01:11
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyelek meg decukivaaaaagy *-*

Mondd el neki kerek perec hogy szereted..ne utalgass ra,mert lehet hogy felreerti (tapasztalat)! De ha radir akkor az mar jo jel! Ird meg neki,vagy mondd személyesen,hogy tobbet erzel baratsagnal!

Sok sikeeeert! ;)

2014. nov. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez valóban aranyos, de én próbálok egy kicsit reálisabban fogalmazni.

Nem vagy még szerelmes, csupán nagyon tetszik. A szerelem ezeknél sokkal jobb, és több, mint amiket leírtál.

Ne legyél tesze-tosza, legyél magabiztos. Ne rémüldözzél, bátran írj vissza neki. Ne legyél túl kedves, ne legyél "seggnyaló". Tehát módjával legyél kedves, mert aztán már idegesítő lesz a nyálas kedvesség.

Szerintem nem szerencsés konkrétan elmondani, küldj egyértelmű jeleket, ha érteni akarja, akkor érteni fogja.

Nagyon gyerekcipőben jár még ez a szerelem dolog nálad/nálatok, ne legyen világfájdalmad, ha nem sikerül!

De azért sok siker neked, legyél ügyes!

2014. nov. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!