Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tetszik egy lány, de félek...

Rudex1 kérdése:

Tetszik egy lány, de félek mert nem beszélem perfektül a nyelvet. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy lány az évfolyamunkbol, és tetszik, de nekem nem megy még perfektül a német nyelv, beszélek, de flek hogyha elkezdek vele beszélni, hülyének fog nézni. Az osztályunkbol az egyik lány neki a legjobb barátnöje, tudok is ro.a mindent, meg nevét, életkorát stb. Irtam neki WhatsApp-on hogy tetszik meg hogy probáljuk meg, szoval tud rola, de azt irta vissza hogy ne idegesitsem, nincs barátja. A barátaim azt mondják hogy szolitsam meg, és beszéljek vele. Meg akarom ismerni, de a nyelv miatt félek ettöl. Mit kéne csináljak?

14/F ö pedig 13



2014. júl. 4. 13:29
 1/3 anonim válasza:
SZia! igaza van a barátaidnak menj oda hozzá mutasd meg hogy fiú vagy és hívd el randira fagyizni vagy valamilyen közös programra. remeélem tudtam segíteni
2014. júl. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mond el a szemeddel is ne csak a száddal. Van amit nyelvektől függetlenül lehet közölni :P
2014. júl. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A nyelv az nem gáz, ha megvan a kölcsön szimpátia még korrepetálhat is ;)

Az viszont überciki, hogy egy aszott szót nem beszéltetek élőben, de már tudsz róla mindent és hogy neten közlöd vele, hogy tetszik neked. A barátaidnak igaza van, élőben kéne ezeket elintézni, hívd el valahová!


Külföldi barátom van, szóval tapasztalatból beszélek.

2014. júl. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!