Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek létezik fiú-lány...

Szerintetek létezik fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés

2014. júl. 3. 22:30
1 2
 1/16 Gyémántlány ***** válasza:
Persze.
2014. júl. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Igen. Legjobb barátom fiú :)
2014. júl. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2014. júl. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Létezik, a legjobb barátaim fiúk, és 100%-ra nem akarnak tőlem semmit, és én se tőlük. Szóval létezik barát mód ellenkező nemnél is:)
2014. júl. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, létezik. Több fiú barátom is van. :)
2014. júl. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is. Fiú létemre elég sok lány barátom van. Ők általában lelkizni szoktak, de nagyon jóban vagyunk, szinte tesóknak tekintjük egymást.
2014. júl. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Vajon léteznek kérdezők akik tudják mi az a kereső?
2014. júl. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Az ezzel kapcsolatos tasztalatokat is szívesen fogadom. Az utolsó válaszolónak pedig mondom, hogy igen, létezik olyan kérdező és kerestedm is, de én úgy vagyok ezzel, jogy oké másnak írták. Tudom hogy ha én ezt megkérdezem valószínű nekem se fognak más választ adni mint a többieknek. Ugyanakkor ezt mégis csak én kérdeztem és nekem válaszolt. Így azért mégis csak más, mint ha máshol olvasnám. :)
2014. júl. 3. 23:43
 9/16 anonim ***** válasza:

Van hát!

Nekem két olyan ember van, aki nagyon közel állnak hozzám. Az egyik egy fiú, a másik egy lány. :D És a fiútól nem akarok én se semmit, és ő se tőlem semmit. Vagy ha akarna, akkor intézkedem róla, hogy ne. xD Na jó, ez csak vicc volt. :D

De van. :3


14/L

2014. júl. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
6 év után rájöttem, hogy nem :(
2014. júl. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!