Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A nagy kérdés: Létezik fiú-lán...

A nagy kérdés: Létezik fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés
Saját véleményem szerint nem. Úgy gondolom, hogy egy kapcsolat és egy barátság alapjai szinte ugyanazok: közös érdeklődési körök, bizalom meg lehetne sorolni ezeket. Ezért is gondolom úgy, hogy ha ezek mind megvannak, akkor az egyik fél egy idő után többet fog érezni. Ennek a szerencsésebb változata az, ha a másik is. Plusz én valahogy úgy érzem, hogy a fiú és a lány nem barátnak lettek teremtve. A fiú barátkozzon fiúkkal a lány meg lányokkal. Lehet, hogy maradi vagyok, de én így gondolom. Kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is.

2014. máj. 26. 17:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
szerintem fiú és lány között van barátság,férfi és nő között viszont nem. Legalábbis ez a tapasztalatom. Tiniként rengeteg fiúbarátom volt (persze lányok is),de nem gondoltam h ez több lenne a barátságnál.És a fiúbarátaim is így voltak ezzel. Van párom,akit szeretek és emellett vannak barátnőim ill. néhány fiúHAVER ,de semmi több.
2014. máj. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem értem miért ne lehetne egy stabil párkapcsolat mellé jó viszony az ellenkező nem néhány tagjával. Persze ha nem bírod a nemi szerved a gatyádban tartani, és egy ösztönlény vagy, akkor nem létezik szinte semmilyen értékalapú emberi kapcsolat.
2014. máj. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehet. Miért zárnám ki az emberiség felét a baráti körömből, csak azért, mert nem ugyanaz van a nadrágunkban?
2014. máj. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Lehet, bár ritka. Én tudok több mint húsz éves ilyen barátságról is, ahol bőven lett volna lehetőség, hogy összejöjjenek, de nem tették. Mindketten boldog kapcsolatban élnek és le sem tagadhatnák, hogy szerelmesek a párjukba, de azért a barátságok fennmaradnak.

Igaz, hogy az a legjobb, ha a párunkkal egyben a legjobb barátok is vagyunk, ez mégsem azt jelenti, hogy ha valakivel baráti viszonyban vagyunk, abba feltétlenül bele is szeretünk.

2014. máj. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
azért egy valamit tisztázzunk: nem arra gondolok, amikor az egyik/mindkét fél mellette boldog kapcsolatban él. úgy lehet, azt elismerem. de az, amikor minden adott lenne egy kapcsolathoz, akkor miért ne?
2014. máj. 26. 18:34
 6/17 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka, de szerintem létezik. Könnyen lehet, hogy valakiknél a szoros barátság nem szerelmet eredményez, hanem inkább testvéri kapcsolathoz hasonlót.
2014. máj. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Minden ember más. Lehet valakinél ez működik, de a legtöbb embernél nem nagyon.
2014. máj. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha viszont ez érdekel, akkor miért nem azt kérdezed, hogy létezik-e fiú-lány barátság két facér között? Vagy idióta hormonoktól vezérelt tinik között? Vagy ami éppen téged érdekel. Mert ettől függően kapsz válaszokat.
2014. máj. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ezeregy ilyen kérdés volt már.

Aki nem élte még át, annak nincs és nem is hiszi el. De ez nem csak erre igaz, hanem ezer másra is. Amit ő nem élt meg, az nincs!!!

Aki meg megélte és megéli, annak meg van, de hiába mondja azoknak, akik szerint nincs, olyan, mintha süketeknek mondanánk.

2014. máj. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"azért egy valamit tisztázzunk: nem arra gondolok, amikor az egyik/mindkét fél mellette boldog kapcsolatban él. úgy lehet, azt elismerem. de az, amikor minden adott lenne egy kapcsolathoz, akkor miért ne?"


Mit gondolsz, azok a sok éves barátságok alatt soha nem volt mindkét fél szabad? Soha nem lett volna alkalom? Dehogynem!

2014. máj. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!