Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A nagy kérdés: Létezik fiú-lán...

A nagy kérdés: Létezik fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés
Saját véleményem szerint nem. Úgy gondolom, hogy egy kapcsolat és egy barátság alapjai szinte ugyanazok: közös érdeklődési körök, bizalom meg lehetne sorolni ezeket. Ezért is gondolom úgy, hogy ha ezek mind megvannak, akkor az egyik fél egy idő után többet fog érezni. Ennek a szerencsésebb változata az, ha a másik is. Plusz én valahogy úgy érzem, hogy a fiú és a lány nem barátnak lettek teremtve. A fiú barátkozzon fiúkkal a lány meg lányokkal. Lehet, hogy maradi vagyok, de én így gondolom. Kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is.

2014. máj. 26. 17:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Van. 25 évesen is csak baráti kapcsolatban vagyok a nőkkel.
2014. máj. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Igen, létezik :) A legjobb barátom fiú, mindig meghallgat, megnevettet :( 13/l
2014. máj. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Igen, létezik :) A legjobb barátom fiú, mindig meghallgat, megnevettet :)13/l
2014. máj. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
bocsi, 2x küldtem el :D
2014. máj. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Létezik, ez egyértelmű. Ezer ilyen van.


Szerintem akkor nem lehetséges, ha vonzó a barát.

Nekem ilyenkor nem megy a dolog mert én is többet akarok egy ilyen embertől, de ha nem az esetem (netán tök ronda)akkor simán.

2014. máj. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha igazi barátságot értünk alatta, mint pl egy nőnek a legjobb bnőjével, akkor nem tudom elképzelni. Ha csak haverság, akkor talán, de ott viszont nagyon laza a kötelék és azt nem is nevezném barátságnak. Különben meg ha nagyon szoros a kapcsolat, az egyik fél mindig többet érez egy idő után. Engem egyetlen pasihoz fűz valódi mély barátság, de ő az unokatesóm, úgyhogy ennyi. Nem létezik...:) 25/l
2014. máj. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Mindenkinek más :) Valaki szerint létezik, valaki szerint nem. Szerintem létezik, mert nekem nagyon sok fiú barátom van, úgy, hogy némelyiknek van barátnője. De van legjobb fiú barátom is, akivel MINDENT megbeszélek :) a szó szoros értelmében mindent, mert nagyon erős a kapcsolatunk. Persze vannak viták néha, de az belefér :) és úgy a legjobb barátom, hogy van barátnője. Attól még hogy az egyik nem fiú, a másik lány, miért ne lehetne barátság? Jó persze nem mindenkire igaz, van aki mindenkibe bele szeret... stb...
2014. jún. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!