Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit akarhat ez a lány? Mit...

Mit akarhat ez a lány? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Közel egy éve barátok vagyunk, és én egy ideje többet érzek iránta mint barátság. Ezt éreztettem is vele, de Mások elött zárkózott ilyen helyzetekban, ha 2-esben vagyunk teljesen máshogy viselkedik. Összeveszett a legtöbb fuú barátjával, főleg akik vonzódtak hozzá. Jól érzi magát velem én is vele, de azt mondja nem akar barátságnál többet, mert nem bírná a kötöttséget... (még sose járt senkivel)

2014. máj. 19. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:
sose járt senkivel, mindenkivel összeveszett aki többet akart tőle.. ennél több nem kell.. majd ha tényleg szerelmes lesz akkor azt jelzi.. ne akard ezt a barátságot tönkre tenni, ha a közlében szeretnél maradni..
2014. máj. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amit mond.

Kételkedsz benne?

2014. máj. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnálattal közlöm, de ez egy határozott, ámbár burkolt "NEM" a részéről. Ha továbbra is igényled a társaságát, mint BARÁT, akkor ennyiben hagyod. Valószínű emiatt érzi magát feszélyezve mások előtt, mert ő nem úgy gondol rád. A "nem bírná a kötöttséget" valószínű csak egy kibúvó volt a részéről, hogy ne bántson meg.
2014. máj. 22. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!