Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy lány. Hogyan tudnék...

Van egy lány. Hogyan tudnék segíteni neki?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy lánnyal... elég jól kijövünk, habár nagyon sokat dolgozik, és szerintem emiatt nem férek bele az életébe. Hogyan tudnék neki meglepetést okozni? amivel egyben le is venném a lábáról. Egyszer már sikerült elmennem vele. Eltöltöttünk egy egész napot. Mondta is hogy élvezte és benne lenne a kövibe is. De tényleg bonyolult életet él. Nagyon tetszik és valahogy érzem hogy ő kell nekem ...

Segítsetek légyszi....



2014. júl. 2. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha megszerezni is csak segítséggel menne... akkor hogyan fogod megtartani egyedül?
2014. júl. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Aki nem csal, az nem is próbálkozik! Azért mert nincs ötletem. És tudtommal itt segítenek az emberek. Nyugi utána már tudom kezelni a szitut. Csak tudatnom kellene vele, hogy én bármit megtennék érte.
2014. júl. 2. 21:54
 3/6 anonim ***** válasza:

"Csak tudatnom kellene vele, hogy én bármit megtennék érte."


Csak ezt ne!!! Ezzel gyakorlatilag kiirtanád még azt kis vonzalmat is, amit érez irántad.

2014. júl. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Épp ezért nem akarok rátapadni mint egy pióca. Ja és nyugi ezt nem valószínű hogy mondom neki :D
2014. júl. 2. 21:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Most akor segíteni akarsz egy embernek, aki segítségre szorul, vagy pedig meg akarsz egy lányt hódítani? Nem mindegy!


Tipp 1. Szerintem amiatt nem férsz bele az életébe, hogy nem akar tőled semmit, csak te ezt nem akarod észrevenni...


Tipp 2. (Meglepetést nem okozunk, hanem szerzünk valakinek.) Vegyél neki egy csokor virágot és hívd meg vacsorázni, vagy egy moziba. Nyugi, még a digitális korszakban is lehet moziba járni! :)

2014. júl. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én a helyedben egy "Legjobb nap Evör kupont" adnék neki! :) Ha megosztotta veled, hogy elég zűrös az élete, akkor mondjuk elmondod neki, hogy megérted és ha úgy érezné, hogy, szüksége van egy ki pihire, feltöltődésre, akkor bármikor beválthatja nálad. :)

Neked csak az a dolgod, hogy szervezz neki egy jó napot, délutánt, udvarold körbe, járj a kedvében, stb. de te ismered, hogy mi tenné őt boldoggá, még szex és new york maratont is nézel vele, mert az az ő tökéletes napja lesz. :)


Ha nem is fogja beváltani, te legalább tudni fogod, hogy nála van a labda és ha a vonzalom kölcsönös, lesz rá reakció is. :) Ja, gyerekes meg romantikus, szóval nem biztos, hogy mindenkinél bejön, de nálam be szokott válni, igaz én "bunkó voltam, jövök eggyel" kupont szoktam adni... :D

2014. júl. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!