Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak hogy helyrehozzam?

Mit csináljak hogy helyrehozzam?

Figyelt kérdés

megismertem egy lányt aki megtetszett.. hónapokig jóban voltunk egymással, és mikor beszélgettünk akkor próbáltam közölni vele hogy nem csak barátságot akarok, de lehet hogy ő nem vette észre vagy mittudjamén.. mikor elmondtam neki hogy tetszik nekem, az nem sült el jól.. finoman közölte velem hogy nem akar semmit tőlem.. azóta nem beszélünk, de hiányoznak a szinte mindennapossá vált beszélgetések.. megpróbálnám helyre hozni a kapcsolatunkat, hogy legalább barátok legyünk mert üresnek érzem magam..

szerintetek mit kellene csinálnom ahoz hogy megint úgy beszélgethessünk mint régen?


2014. okt. 28. 19:12
 1/8 anonim válasza:
az a baj h ezt mar eleg nehez helyre hozni..probalj meg ujra beszelgetni vele ha gondolod mondd meg h csak azt akarod h olyan joba legyetek mint regen. nekem is volt mar ilyen egy srac aki nagyon jo baratom volt elmondta ezt es egy darabig nem beszeltunk. mai napig nem tudom hogy de vhogy elkezdtunk ujra beszelgetni es mai napig nagyon joban vagyunk. sok sikert remelem tudtam segiteni.
2014. okt. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen menj oda hozzá, mond meg neki hogy felfogtad, elfogadod. De nem szeretnéd hogy a barátságotok egy ilyen kijelentés miatt megszűnjön. És reméled hogy ő is így gondolja. Aztán majd mond valamit, aztán vagy nyersz vagy vesztesz. De ha nem próbálkozol esélyed sem lesz a nyerésre.
2014. okt. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

végülis miért ne.. megpróbálok beszélni vele..


szerintetek az nem gond hogy ha neten írok rá?.. sajnos nemigen szoktunk összefutni sehol :/

2014. okt. 28. 23:00
 4/8 anonim válasza:
Szerintem ha megmondod neki h tudod h szemelyesen jobb lenne de nem surun talalkoztok akk nem baj
2014. okt. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hajra! :D Majd irj h osszejott-e
2014. okt. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

nem tudom mikor írjak rá.. nagyon izgulok és félek is..

nem szeretném mégléjjeb süllyeszteni magam a szemében :/


majd írok ha beszéltem vele

2014. okt. 29. 18:53
 7/8 anonim válasza:
sok sikert! remelem osszejon es ujra baratok lesztek :D
2014. okt. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
most utáltam meg ezt a csajt.. arra nem képes hogy válaszoljon..
2014. nov. 1. 11:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!