Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Van egy baratnom....

Mit tegyek? Van egy baratnom. Es a sztori hosszu. *Bovebben lent**

Figyelt kérdés
Van egy baratnom akivel legjobb baratnok votuk eddig mindig egyutt hulyultunk es minden De most egy napja elhivtam Szorakozni egyet a Pizza21 be es azt mondta nem engedik mondtam jo akor honapEs masnap atmegyek hozajuk hulyeskedunk jol megvagyunk mindenDe ra ma mikor 12 kor eljotem ma es most 17 30 perckor Azt kerdeztem eljon korizni penteken akor es mer ezt mar reg megbeszeltunk hogy jon korizni es erre azt mondta irta hogy azt mondta masik 2 baratnojeve mey korini es mondtam vagyis kerdeztem es en nem mehetnek veletek es erre mondta o hogz csak a masik 2 baratojevel akar menni nem akarja hogy en menyek bocs es meg mondta rajott hogy tul sok idott tolt velemen utana irtammennem kell mert kel kajaljak es azt irta csak hogy syia mit tezek hogy tovabra is legjob baratnok legyunkk es ne hanyagoljon el EL nagyon szereeetem a baratnom es nem akarom elvesziteni ES meg az is volt hogy mondta hogy a pizza21 be nem engedik es eyaltalan nem mehet ma le s masnap mondta hogy vot a masik2 baranojevel 2 orat korizni es nekem fel se vette a teefont es semmi

2013. dec. 24. 17:18
1 2
 11/13 anonim válasza:
Igazuk van azoknak, akik azt tanácsolták, hogy beszélj vele. Csak az a baj (én is voltam már ilyen helyzetben) hogy annyira kerül, hogy nincs alkalmad beszélni vele, vagy amikor van, akkor gyorsan leráz, kibújik a válaszadás alól. Ne hagyd magad!!! Ha elég kitartó vagy, előbb-utóbb muszáj lesz válaszolnia. Nekem bejött :) Sok sikert!!!
2013. dec. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 ToryLia válasza:

Eloszor is bocsi telorol irok. Na. Nekem nem reg volt egy esetem ugyanigy a baratnommel osszekaptunk es azt irta (ezt ajanlom hogy valdd be te is igy) hogy nem erzi hogy en lennek a legjobb baratja es csak baratok vagyunk de akkor is jo baratnok vagyunk...

NEM kell a szivedre venni. Akarhany eves vagy valami ugy is el fog valasztani; az egyetem; a

2013. dec. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 ToryLia válasza:

Bocs csak veletlenul elkuldtem. Na . Elvalaszt ,ajd biztos a foiskola es igy tovabb.

Kepzeld az en baratnom most hivott fel mert nem tud atjonni mert massal megy moziba pedig ma atjott volna hozzank es tegnap is ezt csinalta.

a tanacsom meg az hogy ne csuggedj irj neki egy e-mailt vagy tedd ki uzenofalra hogy mit erzel es hogy szeretned hogy CSAK baratnod legyen.

2013. dec. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!