Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Van egy baratnom....

Mit tegyek? Van egy baratnom. Es a sztori hosszu. *Bovebben lent**

Figyelt kérdés
Van egy baratnom akivel legjobb baratnok votuk eddig mindig egyutt hulyultunk es minden De most egy napja elhivtam Szorakozni egyet a Pizza21 be es azt mondta nem engedik mondtam jo akor honapEs masnap atmegyek hozajuk hulyeskedunk jol megvagyunk mindenDe ra ma mikor 12 kor eljotem ma es most 17 30 perckor Azt kerdeztem eljon korizni penteken akor es mer ezt mar reg megbeszeltunk hogy jon korizni es erre azt mondta irta hogy azt mondta masik 2 baratnojeve mey korini es mondtam vagyis kerdeztem es en nem mehetnek veletek es erre mondta o hogz csak a masik 2 baratojevel akar menni nem akarja hogy en menyek bocs es meg mondta rajott hogy tul sok idott tolt velemen utana irtammennem kell mert kel kajaljak es azt irta csak hogy syia mit tezek hogy tovabra is legjob baratnok legyunkk es ne hanyagoljon el EL nagyon szereeetem a baratnom es nem akarom elvesziteni ES meg az is volt hogy mondta hogy a pizza21 be nem engedik es eyaltalan nem mehet ma le s masnap mondta hogy vot a masik2 baranojevel 2 orat korizni es nekem fel se vette a teefont es semmi

2013. dec. 24. 17:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Gondolom az utóbbi időben jobban kijön a két új barátnőjével... nem igazán tudsz mit csinálni, ez az ő döntése.
2013. dec. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de minden nap eyutt voltunk.csak tegnap otta viselkedik furan. a bocsanat ha huen magyaraztam csak telorol vagyok
2013. dec. 24. 17:24
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

Tanulj meg helyesen írni és fogalmazni.

Értelmetlen katyvasz az egész.

2013. dec. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Jézusom, ezt egy élmény volt elolvasni...Hát, túl sok hasznos tanácsom nincs, de én leülnék vele és elmondanám neki hogy mit gondolok, mondjuk néha érthető ha mással akar lenni az ember, de én biztos megbeszélném vele, bár nem tudom jó ötlet-e...
2013. dec. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Telefonrol nehez helyesen irni.

nem tudom...me meghalgatom mas tanacsokat is....

2013. dec. 24. 17:26
 6/13 anonim ***** válasza:
Nehéz volt kibogarászni az írásod,már bocsi.De sikerült!XD Szóval:Szerintem:Beszélj vele,hogy mi a baja,de szerintem önmagában nem igaz barát,hogy megun,aztán meg "lelép".:(
2013. dec. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nembaj,csak a telorol nem tudtam atolvasni amit irta nagyon....koszonom a valaszod...meg meghagatok par embert..
2013. dec. 24. 17:29
 8/13 anonim válasza:
hat figyelj: nekem ugyan ez a szitu volt a legjobb baratnommel.azt mondta neki tavolsag kell meg uj baratok. en hagytam neki de kozben nagyon rosszul esett. ra egy honapra sirva jott bocsanatot kerni hogy nem gondolta komolyan meg hianyzom neki. es most jobb. a baratsagunk. szerintem hagyd neki , ha fontos vagy akkor vissza talal hozzad. es te is szerezz uj baratokat de ne szanalmasan hogy megprobalod feltekennye tenni :) sok szerencset
2013. dec. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj annak, hogy nem csak úgy lép le, hogy meg se mondja mi hol ki mi hanem azért elmondja, hogy 2 barátnővel már jobban kijön.
2013. dec. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm,A Válaszokat . . .:)
2013. dec. 26. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!