Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hii! HovĂĄ lett a tĂśbbi emo?

Hii! HovĂĄ lett a tĂśbbi emo?

Figyelt kérdés
15 ĂŠves emo lĂĄny vagyok ĂŠs egyszerĂťen nem talĂĄlom a tĂśbbieket... =.= Nagyon szomorĂş dolog ĂĄm egyedĂźl lenni ĂŠs szeretnĂŠk barĂĄtokat. Nincsenek itt hasonlĂł sorsuak? :/

2013. júl. 4. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerencsére eltűntek már. Néha sajnos látok egyet, de szerencsére ritkán. Nem tudom, szerintem megölték magukat. Én örülök neki, hogy már egyre kevesebb van és remélem nincs sok olyan, aki sajnálja, hogy kezdenek elfogyni. Te pont sajnálod őket, így jártál, én csak röhögök rajtad, hogy még mindig benne vagy ebben a sz**ban.
2013. júl. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Jerfhewf- HNuwhfuiewf. Jierfiheif? Herfiherf.
2013. júl. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 LeftBehind ***** válasza:
48%
Szerintem épp használni tanulják a billentyűzetet....neked is csak ajánlani tudom.
2013. júl. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

Hová tűntek a szép ISO-8859-2-es kódolású betűid?

Egyébként komolyra fordítva a szót: "kiment a divatból" az emo. Persze, aki valódi emo, az most is az, de tudni kell, hogy pár éve azért volt annyi emo, mert divat volt. Rengetegen köztük csak megjátszott, ál-emo-k voltak. Vagy egyszerűen csak a kinézet tetszett nekik.

Egyébként ha barátkozni akarsz, nem muszáj azonos stílusúakkal barátkoznod. Remek barátságot alakíthatsz ki akár egy nem emo lánnyal, vagy akár egy fiúval is. :)

2013. júl. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Nekem csak a stílus tetszik még mindig.. És most mondanám, hogy gyere itt vagyok, legyünk barátnők. De ahogyan írsz.. te jó ég..
2013. júl. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Én is emo vagyok:) Válaszolók! Nem kell lecseszni amiatt mert így ír, az is lehet, hogy rossz a billentyűzete... Attól még ő is lehet jó ember! Kérdező: nyugodtan írj privátot^^ 14/L xxx
2013. júl. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én 16L vagyok,és emos..:D

Most szakítottam meg épp barátnőmmel a kapcsolatunkat,mert én emo vagyok,ő meg plázacica:O. Mennyire össze sem illettünk...

:)) írj nyugodtan ha beszélgetni akarsz.:)

2013. júl. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én sem ismerek emokat, pedig én is az vagyok. írhatsz üzit^^ 16/L
2013. júl. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
Örüljé, hogy egyedül vagy :D, én helyedbe átváltanék rocker/metal stílusba és sz*rnék a világra úgy ahogy van :D
2013. júl. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!