Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit rontottam el? {többi...

Mit rontottam el? {többi lent} (kicsit hosszú)

Figyelt kérdés

Nemrég írtam egy 14 éves kislánynak itt a gyakori egyik rovatába,mert azt hittem nagyon padlón van.Elkezdtünk privizni ,jókat "beszélgettünk" kb. 1 hónapig.Nyitottam ;megadtam neki a face nevem.Erre aztán egyik napról a másikra magázásra váltott.

Nem emlékszem,hogy megbántottam volna.

Bár lehet attól ijedt meg,hogy én 37 éves anya vagyok.Csak barátságot akartam nyújtani neki.Azt hittem egy felnőtt tanácsai átsegítik a nehéz helyzeteken.

Úgy látom a mai tinik már ezt nem becsülik.

mit rontottam el?


2013. jún. 27. 21:22
 1/7 anonim válasza:
Valoszinüleg elmesélte az édesanyjának és ő mondta, hogy hogy viselkedjen vagy megijedt, hogy nem ismer és kitudja mit szeretnél tőle, ezért inkább távolságtartásra váltott.
2013. jún. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gondolom azért váltott magázásra, mert az anyja lehetnél.

Nincsenek szülei, hogy elássák tanáccsal?

2013. jún. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

14 évesen én sem tegeztem volna egy 37 éves nőt.

Sőt, a továbbiakban nem is tartottam volna vele a kapcsolatot, kissé perverz szerintem, hogy egy idegen kislány barátja legyél, mégha jószándékúan tanácsokat is adnál neki.

Más lenne egy fórumoldalon, ahol mindenki kérdéseket tesz fel, oda az emberek csevegni járnak, de így, hogy csak kettesben beszélgetnétek, így elég gáz.

2013. jún. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudja kezelni a helyzetet csak megijedt :D valószínűleg a nagy korkülönbség miatt
2013. jún. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Perverz?

Mint írtam nyitottam:megadtam a face címem.Illetve egyéb olyan adatot ami alapján tudhatja,hogy nem egy perverz állt vagyok.Ráadásul csak akkor parázott be mikor face címet megtudta!Kedves válaszolók nektek sose volt nálatok idősebb BARÁTotok?Sokat tudnak segíteni olyankor,ha se korodbeli barátnak,se anyádnak nem tudod elmondani azt a bizonyos dolgot csak neki....és ő tud segíteni!Nekem sok ilyen baráthoz volt szerencsém az életben; sokat jelentettek számomra ezek a barátságok.

Azért kösz a válaszokat.

(jól esett kiírni magamból,nem vártam fanfárokat a tettemért.)

2013. jún. 28. 07:20
 6/7 anonim válasza:
Az első vagyok! Fiatal koromban 12-13 éves én is összetalálkoztam egy anyukával, és kb 1 hét után kissé én is megijedtem, és próbáltam kerülni és nem válaszolni neki. Kezdtem tolakodónak érezni és rosszul érintett hogy egy idősebb idegen nő akar velem beszélgetni. valószínűleg ugyanez volt a helyzet veled kapcsolatban is.
2013. jún. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kicsit elhamarkodtam a dolgot,mert azóta már írt.

Letisztáztuk a dolgokat.Nem néz perverznek!!!

Bár 20-23 éve más volt a helyzet,más a világ.Akkor még voltak igaz barátságok.

kösz mindenkinek mentek a pacsik.

2013. jún. 29. 22:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!