Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyi barátotok van?

Mennyi barátotok van?

Figyelt kérdés

Nekem nincs egy barátom sem! Már-már ciki, mikor megkérdezik, mész találkozol barátnőiddel? Hát nem! Mert nincs egy se!!!Normális lány/nő vagyok, az általnosban, középiskolágam volt igazi jó barátnőm, és sok fiú barátom, de mostanra egy sincs (másik iskola, különböző életmód). Külföldön dolgozok egy évben csak 3 hónapot vagyok otthon, de azt is elosztva! Hogyan tudnék barátokat szerezni! Eléggé szomorú vagyok, úgy érzem, hogy hiányzik, hogy legyen legalább egy igazi barátom/barátnőm!Eddig nem is probáltam igazi barátságot szerezni, mert nem szerek emberkben csalódni, és ettől féltem!

Lécci segítsetek!!!


2013. jún. 17. 23:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem sincs egy sem. Párom, gyermekem van, barátaim nincsenek, nem bízok meg már senkiben sem sajnos.
2013. jún. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

En 3 eve kulfoldon elek , de a paromon kivul nincsen senki akivel baratkozni tudnek.

Ha valaki hasonlo cipobe jar, nyugodtan irhat privit

24/L

2013. jún. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

3 barátnőm van, közülük egy olyan, akivel szinte minden nap beszélek, a másik kettővel ritkábban jövünk össze.

Évekig nekemsemvolt egy sem, messze költöztem a szülőhelyemtől már felnőttként, és itt senit nem ismertem. Aztán voltak barátnőim rövidebb időszakokra, de azok megszakadtak, eltávolodtunk. A mostaniakkal a bajban találtunk egymásra, egymás mellett álltunk, és ez összekovácsolt. Úgy indult, hogy é bajban voltam, ők pedig mellettem álltak, támogattak hónapokig. Mikor ők voltak bajban, akkor meg én támogattam őket. Így könnyű volt kialakulnia a bizalomnak:)

37/N

2013. jún. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem sincs egy igazi barátnőm se, csak "haverok", ők 4-en vannak. Itt is megismerkedtem egy lánnyal, vele jó "online barátnők" lettünk :)

Ha valaki szívesen ismerkedne én benne vagyok :)

24L

2013. jún. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!