Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyi barátotok van?

Mennyi barátotok van?

Figyelt kérdés

Nekem nincs egy barátom sem! Már-már ciki, mikor megkérdezik, mész találkozol barátnőiddel? Hát nem! Mert nincs egy se!!!Normális lány/nő vagyok, az általnosban, középiskolágam volt igazi jó barátnőm, és sok fiú barátom, de mostanra egy sincs (másik iskola, különböző életmód). Külföldön dolgozok egy évben csak 3 hónapot vagyok otthon, de azt is elosztva! Hogyan tudnék barátokat szerezni! Eléggé szomorú vagyok, úgy érzem, hogy hiányzik, hogy legyen legalább egy igazi barátom/barátnőm!Eddig nem is probáltam igazi barátságot szerezni, mert nem szerek emberkben csalódni, és ettől féltem!

Lécci segítsetek!!!


2013. jún. 17. 23:56
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%

Van egy kialakult baráti köröm, ez nagyjából 10 főt tesz ki, de mindig vannak csatlakozók-kilépők. Igaz barátomnak 2 lányt tartok, ők nagyon közel állnak hozzám, mindent tudunk egymásról. Illetve van egy elég széles kör, akik a haveri pozícióban állnak, akiket úgy tartok számon, hogy szívesen állok meg vele pár percre beszélgetni, ha összefutunk az utcán vagy bárhol. Továbbá van a páromnak is egy baráti köre, ahol szintén szívesen látnak, és én is őket. Szeretem az embereket, megőrülnék, ha nem lenne körülöttem senki.

Nekem a barátaim szinte kivétel nélkül a gimiből és egyetemről csapódtak hozzám. Talán a munkahelyeden kellene nyitni a társak felé elsősorban :) Elmenni velük egyet ebédelni, vagy meginni egy kávét, netán hétvégi buli, melós rendezvény. Ilyesmik.

24N

2013. jún. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 barátnőm van, meg egy fiú barátom, de velük elég bensőséges a kapcsolatom. :) Külföldön is szerezhetnél barátokat, pl melóhelyen, otthon pedig felkereshetnél pár régebbi ismerőst!
2013. jún. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Itt (külföldön) az a nehéz, hogy nyáron mindig máshol dolgozunk tavaly innen 300km-re dolgoztunk, télen mindig ugyan az de velük meg nyáron nem találkozok. És hát azért nem beszélek perfektül (bár jól megy a nyelv, de egy igazi barátsághoz nem).

Lehetőségek még?

2013. jún. 18. 00:10
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs egy sem. Voltak barátnőim, de mind hátba szúrtak. Egyik lefeküdt a vőlegényemmel, másik alám tett a munkahelyen, harmadik kibeszélt, negyedi kihasznált, és még sorolhatnám. Ha ilyenek a barátok, minek az ellenség? Nem kellenek, jól meg vagyok nélkülük, elvagyok a férjemmel boldogan.
2013. jún. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
2 :)
2013. jún. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia! Hány éves vagy? Én 15 és nekem sincs egy se. Engem valahogy nem hoz lázba ez a partyzás meg másokról pletykálás mint a velem egykorúakat. :)
2013. jún. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%

Talán próbáld meg a netet...ha más férjet talál itt, akkor Te miért ne találhatnál barátot/barátokat?


Igazi barátom nekem sincs. Illetve a férjem tartom annak, ha lehet egy férjet így nevezni. Viszont vannak olyan emberek az életemben, akik a barátaim voltak, csak a távolság valahogy közbeszólt. Ha nagy ritkán találkozunk, akkor nagyon jól tudjuk érezni magunkat együtt. Olyan emberkék is vannak az életemben, akikre tudom hogy számíthatnék nehéz időkben, de ha nincs vészhelyzet valahogy nem sikerül ez a barátkozósdi. Most épp a játszótéren alakult ki egy jó kis baráti körünk, remélem valami tartós is létrejöhet belőle.

2013. jún. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy 25 éves vagyok!
2013. jún. 18. 00:35
 9/14 anonim válasza:
18 éves vagyok. Van egy társaságom, 7en vagyunk, ebből egy lány, akinek mindent elmondok. De ez gimis barátság, most ballagunk, hát kíváncsi leszek, hogy ez megmarad-e a későbbiekben. Nekem a legjobb barátnőim a húgom és az anyukám:) Rájuk tuti mindig számíthatok.
2013. jún. 18. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 4 barátnőm van de közülük csak az egyiket tartom igaz barátnőnek. Bár ezt a 4 lányt is most ismertem meg mikor szakmát tanultam. Előtte is voltak barátnőim középsuliban de vége lett sajnos :( 21/L

2013. jún. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!