Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincs egy igaz barátom sem...

Nincs egy igaz barátom sem mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy kicsit magamról

7. osztályba járó 13 éves fiú vagyok,soványabb mint a többiek,nem sportolok semmit csak focizok amit nem egyesületben hanem csak otthon szoktam edzeni,gyakorolni.

Van néhány haverom akikkel úgy el tudok lenni,de az nem az igazi nekem. Egyetlen igaz barátom sincs.Nem vagyok túl népszerű,ez talán azért is van,mert egy kicsit visszahúzódó vagyok.


Szerintetek önbizalomhiányom van?

Hogyan tudnék egy kicsit népszerűbb lenni?

Jobb lenne egy új közösségbe menni?


Kérlek válaszoljatok,mert eléggé rosszul érzem magam.

Előre várom a kedves (és nem kedves) válaszokat!


2013. máj. 30. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Én év elején jöttem át ebbe az iskolába ahol most vagyok (gimnázium). Elején nagyon visszahúzódó voltam,senkivel nem beszélgettem.Olyan december környékén kezdtem beszélgetni lányokkal és fiúkkal egyaránt.Én nem önbizalom hiányos voltam csak hát új iskola..és én ilyenkor megváltozom.Most a legnépszerűbbek közé sorolhatom magam,amikor meghallja valaki a nevem egyből tudja ki vagyok,szoktak köszönni a folyosón illetve az utcán is. Néhány fiú szerelmes belém és követ is. Facebookon is jelölget egy csomó diák. Szóval szerintem engedd el magad,beszélgess mindenkivel,drukkolok neked.

Üdvözlettel: 11L

Szép napot neked!

2013. máj. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Gratula neked,hogy népszerű vagy :)

Lehet hogy egy új környezet kéne,mivel már 7 éve vagyok ebben az iskolában és már lehet hogy unnak.. :S

Még egy évet kell kihúznom és megyek gimibe,remélem ott jobb lesz azért.

köszi :)

2013. máj. 30. 19:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha akarod privátban segítek neked,ha van kedved írj üzenetet.
2013. máj. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha új suliba mész, az segíthet is, de lehet hogy még rosszabb lesz. Én ötödikben mentem át új suliba ahová már 3 éve járok. Se barárom, se barátnőm, a többség szóba se áll velem. Ha teheted, próbálj előre megismerkedni jövőbeli osztálytársaiddal. Lehet h szerencséd lesz és összebarátkozol valakivel.


13/L

2013. máj. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok,előzőnek:

Nekem speciel segített,mert új barátokra leltem akiket nagyon szeretek és egy fiúra akit szintén nagyon szeretek,de még csak alakulnak a dolgok.

11L

Szép estét.

2013. máj. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha új közösséget választod:

Ne légy visszahúzódó, légy aktív,társasági ember, beszélgess, próbálj meg közös témát keresni.Tavaly 8-adikban én is hasonló helyzetben voltam.Aztán átjöttem gimibe és egy hónapon belül a fél gimi haverom lett(persze belőlük csak az osztálytársak az igaziak, a többiek csak Úgy simán haverok).

Én úgy kezdtem hogy amikor bementem a suliba,egyből mentem valakihez, bemutatkoztam,aztán onnantól adta magát a beszédtéma.Azóta már sok haverom van akikre számíthatok, és van egy barátnőm is :) (Ez azért jelent nekem sokat, mivel én sem voltam jóképű kaszanova, etc. most sem vagyok az :)

Akárhogyis, én csak azt tudom javasolni légy bátor, menj oda beszélgetni,kapcsolódj a beszédtémába, ha szükséges változtass a stílusodon stb.Esetleg iratkozz kűzdősportra, aztán ha beszól valaki lecsapod :D(Nem feltétlenül persze)

15/F

2013. máj. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jártam küzdősportra 4 évet,de meguntam. azóta focizok

köszönöm a válaszokat! :)

2013. máj. 30. 20:32
 8/8 anonim válasza:

Ha már vannak haverjaid, próbáld velük elmélyíteni a barátságot. Tudom, nehéz, de most még abban a korban vagy, amikor még könnyen elmélyülnek a barátságok. Nekem a mai napig az általános sulis, gimis barátaim az igazi barátaim, egyetemen pl. nem ismertem meg csak haverokat.


Nem baj, ha visszahúzódó vagy, úgy is lehet jó barátokra szert tenni (saját példám mutatja). Nem muszáj mindig népszerűnek lenni, annál értékesebb dolgok is vannak az emberi kapcsolatokban.


Hamarosan úgyis gimibe mész, nem? Akkor nincs értelme csak úgy váltani, kivéve ha hat-vagy nyolc évfolyamos gimiről van szó.


Sok sikert! 20/N

2013. máj. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!