Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nincs rendes barátom?...

Miért nincs rendes barátom? Olyan, akivel esténként lemegyek és átbeszélünk mindent. Jövőről, jelenről, csajokról.

Figyelt kérdés

szeretnék barátnőt majd ,vele is megbeszélném a dolgaimat.

csak addig eljutni. most nagyon egyedül vagyok. jól esne egy legjobb barát ,aki támogat...17f



2013. máj. 19. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ma ugyanezt beszéltem anyámmal, jó lenne, ha valakivel néha élőben is tudnék találkozni. Hol laksz?
2013. máj. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem 3, több mint 13 éves ismertség utáni barátságom ment a levesbe abban a pillanatban, amint elváltak útjaink. Elköltöztem, stb.


Az emberek többsége mostanában csak azért barátkozik, mert érdeke fűzi hozzá. Jegyzetek megosztása, pénz, vagy bármi. Ugye sokan csak azért barátkoznak valakivel, hogy kihasználják.


Nagyon ritka olyas valakit találni, akivel mindent megoszthatsz.


Leginkább csak addig valaki a barátod, amíg közelben vagytok, és van valami fajta közös érdeketek.


Nekem szerencsém van, mert gyakorlatilag az anyukám és a nővérem egyfajta barát szerepet is betöltenek, bármit elmondhatok, és mondok is nekik.


Barátnővel is óvatosan. Ők tudnak a legjobban ártani, direkt, ha rosszul sül el a kapcsolat. Én a barátnőimnek semmi bizalmasat, semmiről, senkiről nem mondtam.



Arról is hallgattam, ami van.

2013. máj. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hova valósi vagy?


Amúgy nekem az "aktuális öribarátaim" mindig olyan személyek voltak, akik viszonylag közel de nem a seggemben voltak. Egy kerületben laktunk, de nem voltunk egymás nyakán.



Velük sokkal könnyebben osztod meg az esetleges dolgaidat, mert kinek osztanák meg, ha esetleg össze vesztek, senkinek.


Illetve kevésbe vesztek össze. Nagyon sok olyan barátom/haverom volt, akivel azért romlott meg a viszonyom, mert az idő múlásával irritálni kezdett a viselkedése. Ismertem a hátsó szándékait, stb.

2013. máj. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
őhhh.. jó! Hol laksz? Netes barátság már nem kell nekem se... :D
2013. máj. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!