Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Mi kell nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi kell nektek egy nőben? Miért nincs barátom? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

10 hónapja vagyok szingli, eddig már az durva volt hogyha egy hónapig az voltam most viszont valahogy nem találok magamnak valót. Olyan 8 hónapig nem éreztem ezt furának, mert egy hosszú kapcsolatból léptem ki előtte most viszont már egyre magányosabbnak érzem magam.

Nem vagyok se csúnya(SŐT!!), se buta, se egy hülye liba és főzök mosok takarítok és az ágyban is elég jó vagyok. Csak szeretni szeretnék, de nincs nagyon megfelelő rá. Mi az, ami kell még egy lányba nektek fiúk?? :)


2013. máj. 14. 23:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Egod alapján nem lehet, hogy csak kiöregedtél a nagyzolós, látvány tini kapcsolatok korosztályából?
2013. máj. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Add le a kib@szott magas igényeidet!
2013. máj. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Nekem elég az, ha van, de most nincs, így nem tudom milyen lenne, ha lenne, csak lenne, az már jó lenne.
2013. máj. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nincsenek olyan magas igényeim, csak mondjuk nem szexkapcsolatot szeretnék és ennyi.
2013. máj. 14. 23:56
 5/16 anonim ***** válasza:
nem szoktál kimozdulni? mást nem tudok elképzelni..
2013. máj. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Lemerem fogadni hogy itt most kapsz majd egy csomó ajánlatot, nem tudod milyen lavinát indítottál most el :D

23/F

2013. máj. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Főzök, mosok, takarítok.

4 éve nem volt komoly kapcsolatom és előtte sem mondanám, hogy komoly kapcsolatnak nevezhető dolgaim voltak.

Szerintem nyertem!

2013. máj. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Most úgyis annyi privátot fogsz kapni, hogy válogathatsz közülük.
2013. máj. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Erre szerintem nem tudunk így válaszolni. Szép és jó amit leírtál de hogy megfogsz e külsőre meg hogy meg van e a közös hang élőbe dől el. Jut eszembe ettől a 10 hónaptól itt senki nem fog meghatódni... ez csak egy cigiszünet a mi átlagunkhoz képest :D
2013. máj. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
jó de szánsájn ne példálózz itt aki kiírt olyan kommentet egy kérdésnél hogy éljenek a szexkapcsolatok. ne csodálkozz ha ezert nem kellesz a kutyanak se.
2013. máj. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!