Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Mi kell nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi kell nektek egy nőben? Miért nincs barátom? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

10 hónapja vagyok szingli, eddig már az durva volt hogyha egy hónapig az voltam most viszont valahogy nem találok magamnak valót. Olyan 8 hónapig nem éreztem ezt furának, mert egy hosszú kapcsolatból léptem ki előtte most viszont már egyre magányosabbnak érzem magam.

Nem vagyok se csúnya(SŐT!!), se buta, se egy hülye liba és főzök mosok takarítok és az ágyban is elég jó vagyok. Csak szeretni szeretnék, de nincs nagyon megfelelő rá. Mi az, ami kell még egy lányba nektek fiúk?? :)


2013. máj. 14. 23:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Vasalni tudsz-e?
2013. máj. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem kellene szánsájn, épp nincs bejárónőm.
2013. máj. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
bejarhatna valaki az en haloszobamba is XD
2013. máj. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

6 evig nem volt senkim, nyertem!

Pedig szeo vagyok, csinos, karcsu, diplomas, normalis! Viszont felenk vagyok, onbizalomhianyos, es nem vagyok tarsasag kedvelo, rosszul erzem magam tarsasagban.

Szoval kitartas!

2013. máj. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
10éve nem volt senkim,szoval én nyertem
2013. máj. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Látom nem sokan veszik komolyan szegény kérdezőt.

Mért baj, ha leírja milyen, meg hogy neki ez már hosszú idő?

Elvégre aki előtte hosszú ideig kapcsolatban volt, annak egy idő után (mint írta is, a 8. hónap után) hiányozni fog majd, hogy nincs kihez szólnia mondjuk reggeli ébredéskor.

Mindenki lehet magányos!

Hogy mi kell egy férfinak egy nőben? Jó kérdés, többnyire eleinte elég némi vonzalom külsőleg, aztán hogy el tudjunk vele beszélgetni is, néminemű szex sem árt egy pár találka után (persze ez sem előírt, lehet később is, személye válogatja), aztán persze tudjunk közös programokon részt venni, amiken nagyjából egyformán jól is érezzük magunkat..stb.

Hidd el kérdező, külsőleg talán nem is annyira fontos egy nőben, hogy szépségkirálynő legyen (az extrém elhízást, igénytelen, mosdatlan külsőt azért nem díjazza senki), mert egy komoly kapcsolatban úgyis az a fontos, hogy személyiségünk passzol e annyira, hogy együtt legyünk akár éveken át.

29 F

2013. máj. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!