Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 15 éves leszek és még nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves leszek és még nincs barátom. Velem van a baj?

Figyelt kérdés
A múltkor egy teljesen más témában tettem fel kérdést, most kitérek a szerelemre és a "járásra". Most megyek 9. osztályba szeptembertől és nincs barátom, pedig hamarosan 15 éves leszek. Úgy érzem, velem van a baj, pedig járok táncra, sokszor fellépek, vidámnak érzem magam, általában jól meg tudom oldani a gondjaimat, és sokak szerint, sőt még szerintem is szép az alakom (az arcommal nem vagyok megelégedve, de ha jól tükörbe nézek, igazából rájövök, hogy nem vagyok bányarém sem), a fiúk viszont átnéznek rajtam. Egyáltalán lehetséges, hogy nekem legyen valaha is barátom a középiskolában? Már sokszor álmodom azzal, hogy járok valakivel (nem egy konkrét személlyel, csak számomra helyes srácok tűnnek fel) és "ébren" is nagyon vágyom rá, mert az összes most 9.-es ismerősömnek van már barátja/barátnője...

2013. máj. 18. 19:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
És hol itt a baj?
2013. máj. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

nincs veled baj ! semmiről nem maradtál le és neked is lesz pasid nyugi


ne stresszelj :)

2013. máj. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ne aggódj ,te egy különleges személy vagy aki az igazit érdemli;))

És igen lesz! Hogy ne! ;)

2013. máj. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

ne görcsösen álj a témához! csak lazán, és pont akkor fogsz találni egy fiút amikor nem számítasz rá ;)

15F

2013. máj. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

""ébren" is nagyon vágyom rá, mert az összes most 9.-es ismerősömnek van már barátja/barátnője..."


Ne azért vágyjál rá, mert másoknak is van. Majd lesz valaki, akivel eléggé kedvelitek egymást, nem kell ezt elsietni, meg erőltetni.

2013. máj. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ohh, Te jó ég, micsoda problémák! Istenem, bele ne halj!


Én 18 éves vagyok és még nem volt bnőm. Élek e még? A válasz IGEN! Majd találsz vkit!

2013. máj. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Az én koromban, bár én nem egészen egy 10-esel vagyok idősebb nálad, a legtöbb lánynak még érettségikor sem volt barátja.

A legtöbben iskola találtak párt maguknak.

2013. máj. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
18 évesen volt az első barátom..most vagyok 19.
2013. máj. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Oké, nem sietem el :) Biztos, hogy nem velem van gond, majd jönnek maguktól a dolgok. :) Én nem gondolom úgy személy szerint, hogy különleges vagyok, sőt valószínűleg a legtöbben szintén nem tartják magukat annak, de remélem lesz valaki aki annak tart majd vagy ráébreszt hogy valóban az vagyok. :)
2013. máj. 18. 20:14
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát akkor ismerkedj!
2013. máj. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!