Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 15 éves leszek és még nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves leszek és még nincs barátom. Velem van a baj?

Figyelt kérdés
A múltkor egy teljesen más témában tettem fel kérdést, most kitérek a szerelemre és a "járásra". Most megyek 9. osztályba szeptembertől és nincs barátom, pedig hamarosan 15 éves leszek. Úgy érzem, velem van a baj, pedig járok táncra, sokszor fellépek, vidámnak érzem magam, általában jól meg tudom oldani a gondjaimat, és sokak szerint, sőt még szerintem is szép az alakom (az arcommal nem vagyok megelégedve, de ha jól tükörbe nézek, igazából rájövök, hogy nem vagyok bányarém sem), a fiúk viszont átnéznek rajtam. Egyáltalán lehetséges, hogy nekem legyen valaha is barátom a középiskolában? Már sokszor álmodom azzal, hogy járok valakivel (nem egy konkrét személlyel, csak számomra helyes srácok tűnnek fel) és "ébren" is nagyon vágyom rá, mert az összes most 9.-es ismerősömnek van már barátja/barátnője...

2013. máj. 18. 19:41
1 2
 11/14 kovacsdorka. ***** válasza:
Nekem 16 évesen volt először barátom, előtte én is azt hittem hogy nekem az életben nem lesz senkim, mert olyan kis félős voltam, hogy ha megszólított egy srác, legszívesebben elfutottam volna. :) Aztán betöltöttem a 16ot és kinyílt előttem a világ. :)
2013. máj. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Valószínű előttem is kitárul majd a világ, ha lesz barátom. :) És örülök, hogy neked is összejött :) Hiszen akár félős az ember, akár vagány, mindenképp KELL lennie egy embernek a világban, aki neki való. Vagyis ilyen korban még nem az IGAZI-ról beszélünk, de azért biztosan jót tesz az embernek, ha van barátja/barátnője, aki becsüli és értékeli őt. :) Tudom, hogy az előbb még panaszkodtam, meg majd' belehaltam hogy nem lesz soha barátom, de a rövid szövegemet olvasva lassan rá kell jönnöm, hogy ez nem így van szerencsére.:)
2013. máj. 18. 20:32
 13/14 anonim válasza:
Semmi baj nincs veled;D inkább különleges vagy!-és ha piszkálnak emiatt ne is törődj velük a te időd is eljön majd és megtalálod majd az igazit:)))
2013. máj. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mert ha a te osztálytársaidnak mind van barátja / barátnője akkor neked is kell ?? Gyűlölöm ezeket a kérdéseket ...Majd megtalálod az igazit... fiatal vagy ..ráérsz..
2013. máj. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!